اگر آلرژی دارید، این نکات را دنبال کنید

افراد مبتلا به آلرژی اغلب مشکلات زیادی دارند.

به گفته رجانیوس، آنها باید از خوردن برخی غذاها پرهیز کنند، در محیط خاصی قرار نگیرند و به طور کلی شرایطی را برای آنها فراهم کنند که حساسیت کمتری داشته باشند. اما در این قسمت از سلامت می خواهیم مطلبی را توضیح دهیم که شاید زیاد به آن توجه نکرده باشید. پس اگر آلرژی دارید این مقاله را تا انتها بخوانید.

مرتب کردن تخت لازم نیست اولین کار صبح باشد

درست کردن تخت قطعاً به مردم احساس خوبی می دهد و برای بسیاری از ما اولین وظیفه ما ممکن است این باشد که تختخواب را مرتب کنیم و سپس به فعالیت های دیگر برویم، اما فقط برای کسانی که آلرژی یا حساسیت دارند. اصلا خوب نیست محققان دریافته اند که تعداد موجودات و موجودات میکروسکوپی در رختخواب از شب تا صبح افزایش می یابد. بنابراین، اگر اولین کار شما تختخوابی است، به این معنی است که این موجودات بیشتر به شما حمله می کنند و حساسیت شما سنگین می شود.

بهتر است تخت را دیرتر مرتب کنید

اگر دست و صورت خود را بشویید، صبحانه بخورید و رختخواب را در همان حالت رها کنید و سپس به سراغ او بروید، احتمال رهایی از شر آلرژن ها بیشتر است، پس بهتر است از این روش استفاده کنید.

برخی از پزشکان مخالف هستند

محققان آزمایش هایی در این زمینه انجام داده اند و به این نتیجه رسیده اند که هر چه دیرتر رختخواب را مرتب کنید، احتمال ورود موجودات زنده کمتر می شود، اما دیگران این را باور ندارند. می توانید این عمل را امتحان کنید. محققان معتقدند وقتی تازه از خواب بیدار می شوید، هنوز مقداری رطوبت از گرمای بدنتان در رختخوابتان وجود دارد و وقتی به کارهای خانه تان رسیدگی می کنید و تخت را در همان حالت رها می کنید، هوای ملحفه ها و بالش ها خورده می شود. رطوبت از بین می رود و تعداد این موجودات کاهش می یابد زیرا با خشکی متوسط ​​احساس خوبی ندارند.

  مجلس قاطعانه پشت لایحه واردات خودرو است

رطوبت خانه را کم کنید و ملحفه ها و بالش ها را مرتب بشویید

برای کاهش تعداد این مواد حساسیت زا، ملحفه ها و بالش ها را به طور مرتب بشویید و رطوبت محل خواب را کاهش دهید.

منبع: نمناک

دیدگاهتان را بنویسید