ایجاد مهدکودک مادر و کودک در شرق پایتخت

شهردار منطقه 13 تهران از مناسب سازی و راه اندازی مهدکودک نشاط ویژه مادران و کودکان شرق پایتخت برای اجرای برنامه های خانواده محور خبر داد.

به گزارش رجانیوز، محمدهادی علی احمدی شهردار منطقه 13 تهران در گفت وگو با فارس، با اشاره به اهمیت نقش مادر در رشد و موفقیت های بالای فرزندان، اظهار داشت: نشاط مزدا بستان اولین مادر است. و مهدکودک در این منطقه به مساحت 2000 متر مربع و دارای اتاق. ویژه مادر و کودک ناحیه 3 شورا.

وی افزود: از دیگر اقدامات در این راستا می‌توان به احداث محل بازی و نگهداری از کودکان، سرویس‌های بهداشتی، احداث پاساژ و مناسب‌سازی محوطه مجموعه‌های بازی، احداث تأسیسات و حصارکشی فضای باغ اشاره کرد.

شهردار منطقه 13 با اشاره به اینکه داخل ساختمان مجهز به سیستم گرمایشی، سرمایشی و نمایشگر و همچنین امکانات بازی کودکان است، گفت: چند نوع امکانات استاندارد بازی کودکان، پایه شنی، المان و مبلمان شهری وجود دارد. برای کودکان در محوطه باغ

احمدی هدف از این اقدام را اجرای برنامه های خانواده محور و عدالت خواهی و صیانت از حقوق شهروندی مادران و کودکان عنوان کرد و یادآور شد: اتاق مادر و کودک این امکان را برای مادران فراهم می کند تا در محیطی برای تفریح ​​با فرزندان خود وقت بگذرانند. و این اقدام به نفع مادران و کودکان از فضاهای شهری صورت گرفت.

  خبر خوب برای مستاجران، تمدید خودکار یک ساله اجاره نامه 1401 با افزایش سقف است.

دیدگاهتان را بنویسید