ایران اینترنشنال با تصمیم عربستان ایجاد شد/ بازوی تبلیغاتی منافقین هستند

گروه بین الملل رجانیوز: مسعود رجوی رئیس سابق تیم امنیتی گفت: با تصمیم عربستان و به ویژه ترکی الفیصل رئیس سابق اطلاعات عربستان، شبکه بین الملل به بازو و زبان تبلیغاتی سازمان مجاهدین تبدیل شده است.

به گزارش خبرنگار گروه سیاسی خبرگزاری تسنیم ، مسعود خدابنده از اعضای سابق سازمان مجاهدین خلق و رئیس تیم حفاظت از مسعود رجوی اخیرا در گفتگویی علیه شبکه بین الملل سیمای ایران و مردمی فاش کرد. سازمان مجاهدین (منافقین).

وی گفت: شبکه ایران اینترنشنال شبکه ناشناخته ای نیست، من با برخی از آنها رابطه دارم. وضعیت عربستان سعودی به گونه ای است که پول نفتی که خارج می شود باید به غرب بازگردد. الان در قالب شبکه بین المللی ایران و یا حتی اعزام دانشجو. عربستان سعودی دانشجویان را به لندن می فرستد و ماهیانه 5000 پوند به آنها می دهد، اما آنها اجازه ندارند آن 5000 پوند را پس انداز کنند، آنها باید آن را در لندن خرج کنند. این بدان معناست که پول باید برگردانده شود.

خدابنده ادامه داد: زمانی که ایران اینترنشنال شروع به کار کرد ابتدا سعودی بودن و وابسته بودن را تکذیب کرد اما خامی عربستان در حال بیرون آمدن است. یکی از افرادی که اخیراً از هم جدا شده و در آنجا مجری بوده و در بی‌بی‌سی کار می‌کند، می‌گوید; “اول به من گفتند ما سه برابر بی بی سی پول به تو می دهیم و می آییم اینجا.” دستمزد نمی دهند، نیمه شب زنگ می زنند و می گویند «ساعت 11 برو اینها را بگیر». و فلان غذا، بیا فلان جا، دخترت را هم بیاور!» او دیگر نه در بی بی سی کار می کند و نه جای دیگر.

  بازگشت آمریکا برای مقابله با محدودیت‌های کمتر و امتیازات بیشتر برای ایران/ درخواست واشنگتن برای مذاکرات آتی به طور کامل رد شد

این فرد فردی سازمان مجاهدین تصریح کرد: رابطه عربستان با سازمان مجاهدین خلق به زمان صدام برمی گردد، در آن زمان رابطه قوی داشتند، بسیاری از هزینه های سازمان را عربستان تامین می کرد و من خودم آوردم. طلا و پول عربستان سعودی، این راز نیست. ترکی الفیصل رئیس سازمان اطلاعات عربستان سعودی بود. او واسطه بود. سپس در آلبانی گفت که «مسعود رجوی مرده است». مجاهدین از نظام عربستان جدا نشدند اما بعد از صدام تغییراتی ایجاد شد به طوری که نظام صدام مجاهدین که یک سیستم تروریستی-نظامی بود تبدیل به سیستم تبلیغاتی – اطلاعاتی مریم رجوی و ترکی الفیصل شد. فیصل بازنشسته است اما همچنان کار خود را انجام می دهد.

در سال 1995 ترکی الفیصل رئیس سابق سازمان اطلاعات و یکی از پرنفوذترین شاهزادگان سعودی در نشست تبلیغاتی سرکردگان گروهک تروریستی شرکت کرد و این حضور در واقع بیانگر شفافیت سعودی هاست. حمایت از این فرقه تروریستی

خدابنده همچنین خاطرنشان کرد: مجاهدین از 2 ماه پیش هزینه هایی را که برای نمایش محتوای خود در جستجوی گوگل می پرداختند حذف کرده اند. با تصمیم عربستان و به خصوص ترکی الفیصل رئیس سابق اطلاعات عربستان، وب بین الملل به بازو و زبان تبلیغاتی سازمان مجاهدین تبدیل شده است، نیازی به ایجاد سایت نیست و این سایت ها هزینه دارند، ایران اینترنشنال مستقیماً این برنامه ها را پخش می کند. من در لندن بودم، به من گفتند برو آنجا، رفتم و صحبت کردم. برنامه را هم پخش کردند. در آن زمان مشخص بود که این قضیه شروع یک ماجرا است و این دستگاه ها نزدیکی خود را بیشتر می کند.

  بذرپاش نسخه نهایی وزارت راه و شهرسازی است

1399042813450897520792664 خبر اولیه

اشاره هدبنده به پخش زنده نشست مجازی منافقین از شبکه تلویزیونی بین المللی عربستان سعودی در سال 2019 است که این نشست را در آلبانی (مرکز مجاهدین خلق در سال های اخیر) به عنوان نشست سالانه شورای ملی پخش کرد. مقاومت و مریم رجوی به عنوان رئیس جمهور انتخاب شدند. شورای ملی مقاومت اشاره کرد.

شبکه بین المللی ایران قبلا از تروریست ها حمایت کرده است. همزمان با حمله تروریستی به رژه نیروهای مسلح در اهواز در سال 97 که منجر به کشته شدن تعدادی از مردم و نیروهای مسلح شد، این شبکه بستر خود را در اختیار سخنگوی گروهک تروریستی الاحوازیه قرار داد.

منبع: تسنیم

دیدگاهتان را بنویسید