ایران به ما اجازه ورود به میز مذاکره را نداد/ باید مذاکرات را از در دنبال می کردیم! / بایدن از پوتین خواسته بود از طرف آمریکا مذاکره کند / جزئیات توافق اخیر برای آمریکا وحشتناک است / دولت بایدن از گفتن جزئیات کنگره می ترسد

گروه سیاسی – رجانیوس: سناتور تد کروز از دولت بایدن به دلیل کوتاهی در اطلاع رسانی “عمدی” به کنگره درباره جزئیات توافق هسته ای احتمالی با ایران انتقاد کرد و گفت: “متاسفانه دولت بایدن نمی خواهد همه جزئیات را بدانند. آنها در حال مذاکره هستند که یک معامله وحشتناک برای ایالات متحده است.»

سناتور مشهور آمریکایی همچنین برای اولین بار نسخه ای از مذاکرات در وین را فاش کرد. تد کروز با اشاره به آنچه رسانه های خارجی به ایران نسبت می دهند که روسیه را نماینده ایران در گفتگو با آمریکایی ها معرفی می کنند، گفت: جو بایدن از ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه خواسته است که از طرف ما مذاکره کند و روسیه اکنون در وین است. با ایران مذاکره می کند. او که از مذاکرات روسیه به نمایندگی از آمریکا عصبانی است، گفت: روسیه دشمن ما و ایران دشمن ما است و تنها چیزی که می توانند روی آن توافق کنند سیاست هایی است که امنیت آمریکا را تهدید می کند.

کروز گفت: «این توافق یک اشتباه فاجعه بار است، به همین دلیل است که دولت بایدن بسیار ناامید است تا جزئیات آن را از اعضای منتخب کنگره پنهان کند.

پیش از این، جیم ریچ، یکی از جمهوری خواهان ارشد کمیته روابط خارجی سنا، با عصبانیت گفت: «ایران آمریکا را در مذاکرات وین تحقیر کرده و گروه 1+5 را از ورود به اتاق مذاکره منع کرده است. ما باید میز مذاکره را از سوراخ دیوار (سوراخ کلید) دنبال می کردیم.

  تلاش می‌کنیم از هزینه‌های درمان پرداختی بیمار را کاهش دهیم/ صدور مجوز به درمانگاه‌ها و داروخانه‌ها به آسانی و سریع‌تر/ نظارت جدی وزارت بهداشت بر اجرای نظام ارجاع و پزشک خانواده

دیدگاهتان را بنویسید