ایران خودرو: قرعه کشی حذف شده و محصولات جدید در راه است

12271 خبر اولیه

به گزارش سرمقاله، مهدی خطیبی با اشاره به بازدید سرزده رئیس جمهور از پارکینگ اصلی ایران، گفت: 12 اسفندماه 12 هزار دستگاه خودرو در این پارکینگ حضور داشتند که به طور کامل تکمیل و تحویل مشتریان شد.

وی افزود: تسریع در روند مونتاژ و تحویل خودرو از جمله اقداماتی بود که تحویل روزانه به چهار هزار دستگاه رسید که بیش از هزار دستگاه آن به صورت حضوری تحویل شد و مشتریان مربوط به تاسیسات تولید خودرو ایران هستند. ” نه تنها این پارکینگ، بلکه از تجمع خودروها در پارکینگ های فرعی دیگر نیز به شدت کاهش یافته است.

دکتر حتیبی افزود: تعداد خودروهای کف پارکینگ به 15 هزار دستگاه می رسد که با اضافه شدن تولید در هفته های سوم و چهارم فروردین به 36 هزار دستگاه می رسد و روند نزولی با تکمیل و تحویل ادامه خواهد داشت.

وی افزود: محور اصلی کار ایران هودرو فرمایشات مقام معظم رهبری امام خامنه ای و تحقق شعار سال تولید دانش بنیان، اشتغالزایی است. رهنمودهایی مبنی بر توجه ویژه به نخبگان و شرکت های دانش بنیان در تمامی پروژه ها تدوین شده است.

دکتر حتیبی گفت: ایران خودرو در سال جاری 750 هزار دستگاه خودرو شامل 725 هزار دستگاه خودرو و 25 هزار خودرو تجاری و سنگین تولید می کند که خارج از دستور رئیس جمهور برای افزایش 50 درصدی تولید خواهد بود.

مدیرعامل گروه صنعتی خودرو ایران افزود: با افزایش چشمگیر تولید، فرآیند قرعه کشی به عنوان یکی از دغدغه های جامعه برطرف می شود که پیش بینی می شود تا سه ماه آینده به این سمت حرکت کند.

  رئیس جمهور: آمارها روند کاهشی تورم را نشان می دهد

وی با بیان اینکه افزایش اشتغال با افزایش تعداد تولید محقق می شود، تاکید کرد: با رشد 350 درصدی تولید در ایران خودرو دیزل، بیش از چهار هزار نفر و در مجموع 750 هزار خودرو در گروه صنعتی ایران بیش از 25 هزار دستگاه جدید تولید می کنند. کارگران در شرکت ها و تامین کنندگان قطعات خودرو استخدام و استخدام خواهند شد.

دکتر حتیبی درباره طرح‌ها و خودروهای جدید که از خط تولید خارج می‌شوند، گفت: دو محصول سمند و 405 که مدنظر مقام معظم رهبری برای تولید و تحویل محصولات باکیفیت است، خارج می‌شود. از تولید.

وی دلیل حذف این محصولات را قدیمی دانست و گفت: این دو محصول بر اساس شاخص های رضایت مشتریان کمترین رضایت مشتری را در بین ایران خودرو دارند و هدف ایران خودرو تولید خودروهای مدرن با امکانات بیشتر و در نهایت افزایش رضایت مشتریان است. “

دکتر حتیبی با بیان اینکه بیش از 70 درصد کیفیت خودرو مربوط به زنجیره تامین و قطعات است، گفت: در سه دوره کوتاه مدت، میان مدت و بلندمدت دستورالعمل‌های مشخصی از تقویت نظارت، خطوط تولید می‌زنیم تدوین کرده‌ایم.

مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو افزود: بی کیفیتی در تولید قطعات و خودرو خط قرمز ایران خودرو است و به هیچ سازنده ای در این زمینه اطمینان نخواهیم داد.

وی افزود: امسال هفت محصول مدرن وارد بازار می شود. علاوه بر این، دو محصول از پروژه های K125 و TF21 در حال توسعه هستند که مطمئنا مورد توجه و پسند مشتریان قرار خواهند گرفت. این دو محصول در نیمه اول و اول سال آینده وارد بازار خواهند شد.

  دکترین فدرال رزرو؛ حداکثر اشتغال و ثبات قیمت

دکتر حتیبی گفت: محصول پروژه TF21 خودروی کلاس B است که با تجهیزات مدرن و به روز و کلاس روز جهانی با ظاهری بسیار زیبا و طیف های رنگی متفاوت تولید و عرضه می شود. زمان طراحی تا تولید این خودرو در مجموع 18 ماه می باشد که اتفاقی منحصر به فرد در صنعت خودروسازی داخلی بوده و از این نظر کاملا قابل رقابت با صنعت خودروسازی جهانی است.

وی گفت: با خودروهای جدید تنوع خوبی را ارائه خواهیم کرد و باعث رضایت مشتریان خواهیم شد.

دکتر حتیبی با اشاره به افزایش عرضه در پایان سال گذشته گفت: در 10 درصد از ایام سال بیش از 27 درصد خودروهای تحویل شده در طول سال را تحویل داده ایم. تولید روزانه ایران خودرو از هفته دوم بهمن ماه افزایش یافته و تا پایان اسفند بیش از 100 هزار دستگاه خودرو به مشتریان تحویل داده بودیم. در ابتدای بهمن ماه تعداد خودروها و پارکینگ های معیوب بالغ بر 82 هزار دستگاه بود.

مدیرعامل گروه صنعتی خودرو ایران می گوید: افزایش بی سابقه عرضه در روزهای پایانی سال باعث شده تا برخلاف سال های گذشته، قیمت بسیاری از محصولات ایران خودرو در بازار نه تنها افزایش نیافته، بلکه آغاز شود. تنزل دادن .

دکتر حتیبی گفت: دیگر شاهد تاخیر در تحویل خودروها نخواهیم بود، همچنین در حال حاضر تعداد قابل توجهی از خودروهایی که موعد مقرر در اردیبهشت و خرداد داشتند را تحویل می دهیم.

پایان /

دیدگاهتان را بنویسید