ایران خودرو نیز مانند خودروسازان بزرگ دنیا دچار مشکل شده است!

10247 خبر اولیه

به گزارش سرمقاله، حمید مرادی با بیان اینکه کمبود قطعات الکترونیکی منجر به افزایش تولید خودروهای کم نقص شده است، توضیح داد: این مشکل عرضه زیرمجموعه های الکترونیکی را در سطح جهان مختل کرد.

وی افزایش تقاضا برای محصولات رایانه ای و الکترونیکی ناشی از بیماری عروق کرونر و تغییر سبک زندگی مردم از یک سو و خروج یکی از شرکت های تولید کننده این اقلام از چرخه تولید را از عوامل مهم برای مشکلات تامین در برخی از کشورهای مبدأ و تامین کننده مواد اولیه منجر به کاهش شدید تولید سیلیکون به عنوان ماده اولیه برای تولید محصولات الکترونیکی شده است.

مرادی از برنامه ریزی برای کاهش تاثیر این معضل جهانی بر زنجیره تامین خودرو ایران خبر داد و گفت: اقدامات مناسبی برای عرضه هر چه سریعتر محصولات الکترونیکی انجام شده است تا بتوانیم تاثیر این بحران جهانی را بر صنعت به حداقل برسانیم. کشور. “

مرادی افزود: با توجه به جدول قطعات یدکی محصولات ایران خودرو که در اختیار مراجع نظارتی قرار گرفته، هم اکنون قطعه یدکی باعث توقف خودروهای معیوب در پارکینگ های این شرکت شده است. بیشترین کسری مربوط به قطعات با تکنولوژی پیشرفته و الکترونیک است.

وی افزود: با برنامه ریزی های انجام شده، گروه صنعتی ایران خودرو با وجود مشکلاتی که وجود داشت، تلاش کرد تا خودرو را طبق قرارداد به بازار و مشتریان تحویل دهد، چرا که از تعداد تعهدات تاخیری به میزان قابل توجهی کاسته شد و این روند نزولی همچنان ادامه دارد. “

وی ابراز امیدواری کرد در ماه های پایانی سال “تولید، حمایت و بی انگیزگی” و حمایت نهادها و سازمان های مرتبط بتوانیم به هدف تولیدی امسال برسیم.

  ناگفته هایی از زندگی شخصی شهید مظفری نیا

منبع: Ecopress

پایان /

دیدگاهتان را بنویسید