ایران خودرو هفته ای 10 هزار دستگاه به بورس کالا عرضه می کند

16151 خبر اولیه

به گزارش تحریریه، بر اساس اعلام ایران خودرو، این شرکت تعداد عرضه های بورسی خود را از یک روز در هفته به دو روز در هفته افزایش می دهد.

بر اساس این گزارش، خودروها بر اساس قیمت های مصوب در بورس کالا عرضه می شوند و در هفته گذشته عرضه 207 در بورس کالا با کاهش قیمت مواجه شد و مشتریان توانستند خودرو را با قیمتی کمتر از قیمت ها خریداری کنند. تحویل قبلی

شرایط قیمتی بازار خودرو در هفته جاری نشان می دهد که قیمت بازار خودرو کاملا وابسته به شاخص های کلان اقتصادی به ویژه قیمت ارز است و بین عرضه خودرو در بورس کالا و قیمت بازار رابطه معناداری وجود ندارد.

این گزارش می افزاید: قیمت 207 در هفته گذشته و عرضه دوم بورس کالا با کاهش همراه است، این در حالی است که قیمت خودرو با افزایش یا کاهش قیمت ارز در نوسان است.

لازم به ذکر است خودروهای عرضه شده در بورس کالا زودتر از موعد تحویل مندرج در آگهی عرضه به مشتریان تحویل داده می شود و همچنین مشتریانی که تمایل به تحویل خودرو بلافاصله پس از صدور سند دارند می توانند با هماهنگی قبلی از طریق سایت فروش آنلاین محصولات ایران خودرو یا نمایندگی مجاز و مراجعه به سایت تولیدی، خودرو را تحویل بگیرید.

پایان/

  دولت در اعلام نرخ بازخرید تضمینی پیشتاز است

دیدگاهتان را بنویسید