ایران خودرو: کیفیت خودرو به دلیل تحریم های سخت آمریکا جنایتکار و همدستانش است!

12827 خبر اولیه

به گزارش تحریریه، پس از بیانات مقام معظم رهبری در دیدار امروز با جمعی از کارگران مبنی بر ممنوعیت قاچاق و واردات بی رویه برخی محصولات برای حفظ کیفیت و تولید داخلی، مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو از وضعیت موجود عذرخواهی کرد. صنعت خودرو این وضعیت با اجرای برنامه های مختلف توسعه برجسته شد.

متن نامه مدیر عامل گروه صنعتی ایران خودرو به رهبر معظم انقلاب به این شرح است:

به نام خدا

رهبری عالی
حضرت آیت الله العظمی خامنه ای

سلام

با احترام، پیرو دستورات 18 اردیبهشت 1401 جنابعالی مبنی بر عدم سوء استفاده از ممنوعیت واردات خودرو از خودروسازان داخلی و وضعیت نامشخص صنعت خودرو در کشور، اینجانب به عنوان مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو و من به نمایندگی از همه همکارانم از شما و همه مردم محترم ایران بابت تمام کاستی ها و کوتاهی هایی که در این سال ها به خصوص در زمینه کیفیت خودرو رخ داده عذرخواهی می کنم، می خواهم بگویم که در سه ماهه اخیر، پس از اعلام نارضایتی شدید از کیفیت خودروهای داخلی، تمام تلاش گروه صنعتی ایران خودرو کیفیت و ارتقای سطح رضایتمندی مردم عزیز ایران از محصولات این گروه صنعتی است.

البته اعمال تحریم های ظالمانه علیه آمریکای جنایتکار و همدستانش با توجه به میزان ارتباط این صنعت با شرایط خاص آن تاثیر منفی دارد، اما فرزندان شما در این صنعت به ویژه گروه صنعتی ایران خودرو نذر کرده اند که وضعیت فعلی را تغییر دهید.سطح مطلوب. همچنین بهبود 20 درصدی شاخص های کیفیت محصول قبل از تحویل، افزایش رضایت مشتریان از خدمات پس از فروش، افزایش عرضه خودرو، افزایش کامل تولید و عدم کمبود خودرو و کاهش چشمگیر معوقات مشتریان، حاصل تلاش های انجام شده در سه ماهه اخیر است. .

  از امروز آستانه رسما پایتخت قزاقستان شد

انشاء الله با اجرای برنامه های متنوع در زمینه های مختلف تولید، توسعه و ارتقای کیفیت محصولات، از درگاه خداوند متعال، مقام معظم رهبری و روحیه ایثار، معظم له و ملت شریف ایران روضه خواهیم شد.

مهدی خطیبی
مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو

پایان /

دیدگاهتان را بنویسید