ایلان ماسک به او پاسخ داد

بر اساس این سرمقاله، ایلان ماسک، مالک ثروتمند تسلا و اسپیس ایکس، چند روز پیش علیه شرکت شبکه های اجتماعی توییتر که قصد خرید آن را داشت، دعوای متقابل ارائه کرد، اما تصمیم خود را تغییر داد.

ماسک در ماه آوریل اعلام کرد که قصد دارد توییتر را به قیمت حدود 44 میلیارد دلار به قیمت هر سهم 54.20 دلار خریداری کند.

اما در اوایل ماه جولای، ثروتمندترین مرد جهان، توییتر را متهم کرد که از طریق بند مقاومت، توافق بین آنها را نقض کرده و حق خود را برای بررسی اطلاعات مربوط به سهام این شرکت خنثی کرده است.

وی سپس اعلام کرد که از این معامله خارج می شود زیرا تعداد حساب های جعلی در این پلتفرم بسیار بیشتر از آن چیزی است که مدیران توییتر اعلام کرده بودند.

14462 خبر اولیه

در پاسخ، توییتر که در ابتدا مخالف فروش بود، از ماسک شکایت کرد و ادعا کرد که ادعای حساب جعلی ماسک صرفا یک انحراف بوده است. در همین مدت ارزش سهام این پلتفرم به شدت کاهش یافت. مدیران توییتر از او خواستند که به این قرارداد متعهد بماند که او با آن موافقت کرد.

فقط چند ساعت قبل از طرح شکایت ماسک، قاضی دلاور، کاتلین مک کورمک، که این پرونده را برعهده دارد، اعلام کرد که اگر طرفین به توافق نرسند، دادگاهی پنج روزه را از 17 اکتبر آغاز خواهد کرد. معامله یا نه

شکایت 164 صفحه ای ماسک علنی نشده است، اما بر اساس قوانین دادگاه، ممکن است نسخه ویرایش شده آن در آینده نزدیک به اطلاع عموم برسد.

  صفحه مورد نظر شما یافت نشد.

توییتر همچنین در 13 سپتامبر جلسه سهامداران را برای رای گیری در مورد فروش برگزار خواهد کرد.

پایان/

دیدگاهتان را بنویسید