این الزینبیون – بررسی سرمقاله رسانه ها

زینب سلام الله علیها فرستاده بزرگ نینویان بود که به قول شاعر اگر زینب نبود در نینوا می ماند و اگر زینب نبود کربلا در کربلا می ماند.

در خانه یزیدیان غرید و خروش کرد و صاعقه بر یزیدیان زد و گفت: نعوذ بالله، به خدای متعال سوگند، هر کاری کنی نمی توانی یاد و محبت ما اهل بیت را از دل پاک کنی!

اکنون انقلاب اسلامی که مبتنی بر محبت اهل بیت علیهم السلام است و به عنوان اصلی ترین حرکت حسینی علیه یزیدیان در سراسر جهان در حال فتح است، اوج حملات به شبکه های ضد بشری غربی، یهودی و عرب است. سنگرها اخبار، سینما و فضای مجازی و اختاپوس امپراتوری رسانه ای بیگانه با بازیگران داخلی از سلبریتی ها گرفته تا اصلاح طلبان، شورشیان و غرب گرایان که بنیانگذاران، مدیران و مروجین وضع موجود بودند، دست به دست هم داده اند تا شبهه ها را برانگیزند. مسمومیت جوی، شکل دادن به اشکال، زیر سؤال بردن دعاوی حقوقی برگرفته از فتاوای وکلای راستین اهل بیت، عصمت و طهارت علیهم السلام در مسائل خانوادگی و روابط ناب اجتماعی در اعیاد برگرفته از خون پاک اهل بیت. شهدای کربلا در ایران و پیروی از فضای مجازی دشمن به دنبال القای یأس و یأس و عدم مشاهده دستاوردهای بزرگ فرزندان انقلابی ملت در عرصه های مختلف است.

و كسانى كه براى دين خود كوشش كنند و خداوند بهترين ياور است.

پایان /

  عاملان ترور سردار سلیمانی باید با جدیت بیشتری تحت تعقیب قرار گیرند

دیدگاهتان را بنویسید