این شبکه در حال ساخت یک سریال 90 روزه است

کارگردان سریال 90 شب «میانبر» سریالی با نام موقت «درگیری» را برای شبکه یک سیما می سازد; این سریال احتمالا 90 شب خواهد بود.

به گزارش رجانیوس به نقل از تسنیم، یزدان فتوحی را بیشتر به عنوان نویسنده، کارگردان و بازیگر سینما و تلویزیون در عرصه طنز می شناسیم. او اخیراً چندین فصل را کارگردانی سریال «میانبر» شبکه پنج و همچنین بازی در «خنده بازار شبکه سه» را سپری کرده است.

وی در گفت وگو با خبرنگار تسنیم از ساخت سریال جدیدی خبر داد که برای شبکه یک سیما ساخته می شود. فتوحی تاکید کرد: این سریال با نام موقت «درگیری» که فضایی طنز و کمدی دارد به تازگی به عنوان یک پروژه شاخص تصویب شد. باید منتظر باشیم تا به زودی شرایط ساخت آن فراهم شود و وارد تولید شود.

این فیلمنامه نویس و کارگردان درباره زمان پخش این سریال و اینکه «درگیری» باید 90 شب باشد یا خیر، خاطرنشان کرد: با توجه به شرایط تولید، سال 1401 این پروژه احتمالا سرنوشت ساز خواهد بود. در حال حاضر صحبت از 56 قسمت از این سریال است اما مدیران شبکه می خواهند این سریال 90 قسمتی ساخته شود.

وی افزود: معتقدم سریال 90 شب اتفاقات خوبی را روی آنتن تلویزیون خواهد آورد. در واقع سخت ترین و لذت بخش ترین کار دنیا انجام دهه 90 است. قسمتی را می ساختیم که امشب روی آنتن رفت. من فکر می کنم ساختن یک 90 شب واقعی نیاز به یک تیم خلاق و متمرکز دارد. چون ساخت یک سری 15 قسمتی با 90 شب فرق دارد.

  دولت مردمی در تلاش برای تقویت ارزش پول ملی و بهبود متغیرهای اقتصادی است

دیدگاهتان را بنویسید