بازدید آموزنده از مناطق زلزله زده گیشان گربی

محمد محبر معاون اول رئیس جمهور از مناطق زلزله زده منطقه فین بندرعباس بازدید کرد.

به گزارش رجانیوس، محمد محبر یکشنبه شب پس از جلسه هیئت دولت با حضور وزرای بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برای بازدید از مناطق زلزله زده به استان هرمزگان سفر کرد.

معاون اول رئیس جمهور پس از ورود به بندرعباس از مناطق زلزله زده گیشان و آبشیرین بازدید و در جریان جزئیات خسارات وارده به منازل و زیرساخت های مردم قرار گرفت.

وی همچنین با حضور در ورزشگاه شهدای خلیج فارس بندرعباس از روند اسکان اضطراری مردم در این ورزشگاه بازدید کرد و با ابراز همدردی با زلزله زدگان صمیمانه با آنها صحبت کرد و دل آنها را به درد آورد.

در جریان بازدیدهای معاون اول رئیس جمهور که تا ساعت 4 صبح امروز به طول انجامید، دکتر محبر به همراه وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از بیمارستان شهید محمدی بندرعباس بازدید و از مجروحان این حادثه عیادت و دستورات لازم را برای اورژانس صادر کردند. کمک به زلزله زدگان

گفتنی است معاون اول رئیس جمهور در بدو ورود به بندرعباس در گفت و گو با خبرنگاران گفت: از همان لحظه ای که رئیس جمهور از وقوع زلزله مطلع شد، دستورات مختلفی به دستگاه های مختلف داد و از من خواست تا به استان سفر کنم. در اسرع وقت -به زودی. بررسی مشکلات و اتخاذ تصمیمات فوری برای برخورد با زلزله زدگان.

وی افزود: برای جبران خسارات و صدمات وارده تصمیمات لازم اتخاذ می شود و امیدوارم بتوانیم هر چه سریعتر مشکلات مردم زلزله زده را برطرف کنیم.

  چه کسی سود سهام عدالت را دریافت نکرده است؟

محمد محبر در بازدید از مناطق زلزله زده غرب گیشان در بندرعباس گفت: با وجود اینکه تنها یک پا بر اثر این دو زمین لرزه گزارش شده است، اما خسارت زیادی به منازل و احشام در بخش فنلاند وارد شده است. در استان هرمزگان راهکارهایی برای جبران خسارات ناشی از زلزله در حال تصمیم گیری است.

معاون اول رئیس جمهور همچنین از آخرین وضعیت راه ها و جاده های شمال بندرعباس بازدید و سپس به روستاهای زلزله زده رفت.

بازدید محمد محبر معاون اول رئیس جمهور از مناطق زلزله زده هرمزگان ادامه یافت.

دیدگاهتان را بنویسید