بازپرداخت وام های زیر 100 میلیون تن بدون ضامن

10558 خبر اولیه

به گزارش سرمقاله، علی بهادری جهرمی سخنگوی دولت با اشاره به دیدار رئیس جمهور با مدیران عامل بانک گفت: یکی از خبرهای خوب این است که با دستور رئیس جمهور احتمالا نوع وثیقه وام های زیر 100 میلیون تغییر خواهد کرد. جمهوری مورد استفاده این بود که «نباید تسهیلات مورد آزار و اذیت (تقویت) قرار گیرد تا مردم بتوانند به راحتی تسهیلات خرد را تهیه کنند.

سخنگوی دولت گفت: رئیس‌جمهور دستور اکید داد و وزیر اقتصاد و رئیس کل بانک مرکزی مسئول گزارش‌دهی شدند تا امسال این موضوع اجرایی شود.

وی در خصوص نحوه اعتبارسنجی متقاضیان وام گفت: فردی که کارمند عادی یا دولتی است البته می تواند حقوق خود را تضمین و تضمین کند.

آخرین وضعیت تعدیل ارز ترجیحی

بهادری جهرمی در پاسخ به این سوال که آخرین وضعیت اصلاح ارز ترجیحی تا کجا پیش رفته است، توضیح داد: طبق بودجه 1400 سقف منابع تمام شده است و دولت از مجلس خواسته است که منابع بیشتری برای خرید ضرب الاجل ارائه کند، اما مجلس مخالفت کرد. و اکنون در حال کار با سایر ابزارهای قانونی برای ایجاد یک استراتژی مشترک در مورد نحوه جایگزینی ارز ترجیحی است تا امنیت بیشتری برای رسیدن به هدف خود داشته باشد و نگاهی ملموس به جدول داشته باشد.

سخنگوی دولت در پاسخ به این سوال که آیا منظور از ابزار قانونی همان مجوز برداشت از صندوق توسعه ملی است، گفت: این لزوماً برداشت از صندوق توسعه ملی نیست، بلکه تصمیم مدیران است. از نیروها.”

منبع: فارس

پایان /

  CV به زبان انگلیسی: نکات ساده و حیاتی برای نوشتن CV

دیدگاهتان را بنویسید