بازگشایی مدارس تردد در پایتخت را با مشکل مواجه کرد

گروه اجتماعی رجانیوز: جانشین رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران با تشریح اینکه بازگشایی مدارس باعث شلوغی تردد در پایتخت شده است، وضعیت ترافیکی بزرگراه ها و راه های اصلی تهران صبح امروز دوشنبه 3 بهمن 1401 را تشریح کرد.

من گزارش میدم رجانیوز به گزارش تسنیم، سرهنگ محمد رزاقی در خصوص وضعیت ترافیکی محورهای صبح امروز دوشنبه سوم بهمن ماه 1401 پایتخت اظهار داشت: با رصدی که امروز در جاده های تهران از طریق دوربین های کنترل ترافیک داشتیم، شاهد حجم بالای ترافیک بودیم. ترافیک و شروع ترافیک و ترافیک سنگین به دلیل بازگشایی در مدارس خیابان های تهران بودیم.

سرهنگ رزاقی ادامه داد: بزرگراه شهید همت در مسیر غرب به شرق حوالی جنت آباد، شهید حکیم در مسیر غرب به شرق از شهید ستاری، شیخ فضل الله در مسیر غرب به شرق از جناح تردد دارد.

وی افزود: بزرگراه شهید زین الدین در جهت شرق به غرب از صیاد، بزرگراه بابایی در جهت شرق به غرب از بزرگراه امام علی(ع)، بزرگراه یادگار امام(ره) در جهت جنوب به شمال از گلاب، امام علی(ع). ) .s. ) بزرگراه در مسیر جنوب به شمال از گلشندوست شاهد ترافیک سنگینی هستیم.

سرهنگ رزاقی گفت: بزرگراه صدر در جهت شرق به غرب از نوبنیاد، بزرگراه شهید حاج قاسم سلیمانی در جهت شرق به غرب از قبل از پل صیاد، جاده چمران جنوب به شمال در حکیم به همت، جاده ویژه غرب به شرق از گلها و در بزرگراه چیتگر به آزادگان شاهد ترافیک صبحگاهی هستیم.

وی بیان کرد: خیابان آزادی در مسیر غرب به شرق از سمت شهدا و ایثارگران از میدان امام رضا(ع)، مسیر نواب از جنوب به شمال از سمت نهم دی بار سنگینی دارد.

  در اجلاس پنج روزه داووس چه گذشت؟

جانشین پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ افزود: اکیپ های پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از ابتدای صبح در تمامی تقاطع ها، معابر و میادین شهر تهران برای روان سازی و کنترل طرح ترافیک و پل هوایی برای نظم بخشیدن به بزرگراه ها حضور دارند. .

وی گفت: موتورسواران قبل از استارت زدن موتورسیکلت خود از کلاه ایمنی استفاده کنند تا شاهد حوادث تلخ در خیابان های تهران نباشیم.

دیدگاهتان را بنویسید