بازگشت ناگهانی استرلینگ به انگلیس

گروه ورزشی – رجانیوز: رحیم استرلینگ به دلیل یک سرقت مسلحانه اردوگاه انگلیسی ها در قطر را ترک کرد و به خانه بازگشت.

من گزارش میدم رجانیوزدر آستانه دیدار مرحله یک هشتم نهایی با سنگال، خبر جدایی استرلینگ از قطر دور و بر سر زبان ها افتاد. اندکی بعد مشخص شد که استرلینگ به دلیل سرقت مسلحانه از خانه اش بلافاصله قطر را ترک کرده و به انگلیس بازگشته تا در کنار خانواده اش باشد. نامزد 27 ساله رحیم استرلینگ، پیج میلیان، و دو فرزندشان در خانه بودند که دزدان وارد خانه شدند و ساعت هایی به ارزش 300 هزار پوند را دزدیدند.

گرت ساوتگیت، سرمربی تیم ملی انگلیس پیش از بازی با سنگال گفت: او درگیر یک مشکل خانوادگی است. امروز صبح کمی با او صحبت کردم، اما باید اجازه می دادم دیگران با او صحبت کنند. او برای حل این مشکل به انگلیس خواهد رفت.

حمله به خانه استرلینگ شنبه شب انجام شد. هنوز مشخص نیست که نامزد استرلینگ با سارقان روبرو شده است یا به محض اینکه متوجه شدند شخصی وارد خانه شده است فرار کرده و در جایی مخفی شده اند. باند دزدی احتمالاً فکر می کردند نامزد استرلینگ و دو پسر 5 و 3 ساله آنها هنوز در قطر هستند.

یکی از آشنایان این خانواده به خبرگزاری ها گفت: «این سرقت وحشتناک و آزاردهنده تمام خانواده بود. رحیم با شنیدن این خبر به شدت ترسید و نگران سلامت خانواده اش شد. دور بودن از خانه و حضور نامزد و بچه ها در خانه و حمله دزدها چیزی فراتر از تصور است. «به نظر می رسد ساعت های گران قیمت از خانه دزدیده شده و پلیس چندین ساعت آنجا بوده است.

  بانک مرکزی روسیه تابوی قرن را شکست

هری کین، مهاجم تیم ملی انگلیس پس از پیروزی 3-0 این تیم مقابل سنگال با رسانه ها صحبت کرد: ما به او و خانواده اش فکر می کنیم. این یک موضوع شخصی است، اما دیدن یکی از هم تیمی ها و دوستانتان با چنین مشکلی اصلا آسان نیست. مطمئنم رحیم با مربی صحبت خواهد کرد و بهترین تصمیم را برای خود و خانواده اش خواهد گرفت. این مهمترین است. ما برای او بهترین ها را آرزو می کنیم و امیدواریم به زودی او را ببینیم.”

رئیس واحد اطلاعات ملی که بر جنایات سازمان یافته متمرکز است، نسبت به افزایش حملات به افراد مشهور به دلیل حضور فعال آنها در شبکه های اجتماعی هشدار داده است. کارل ویلیامز از Opal Opal می‌گوید: «در دنیای امروزی که افراد ثروتمند زیادی در رسانه‌های اجتماعی فعال هستند، نمایه عمومی آنها می‌تواند آنها را به هدفی برای سارقان تبدیل کند. «اشیاء قیمتی آنها و همچنین اطلاعاتی در مورد حرکات آنها اغلب در دسترس است. این امر باعث می شود که باندهای دزدی در ساعاتی که اعضای خانواده در خانه نیستند، به خانه برنامه ریزی و حمله کنند و اشیای قیمتی را به سرقت ببرند.

رحیم احتمالا برای بازی روز شنبه مقابل فرانسه در مرحله یک چهارم نهایی به قطر باز می گردد.

دیدگاهتان را بنویسید