بازیکن 11 میلیاردی در پرسپولیس چه می کند؟

رضا اسدی که گفته می شود 11 میلیارد تومان قرارداد دارد در میانه میدان چه می کرد؟ حامد لاک هم که نفهمید چطوری اون گل رو زد؟

به گزارش رجانیوس به نقل از خبرورزشی، وحید کلیچ دروازه بان پرسپولیس پنجشنبه گذشته به دفتر این باشگاه رفت و در دهه 60 با رضا درویش دیدار کرد. پیشکسوت پرسپولیس پس از دیدار با رضا درویش از بدهی های وحشتناک این باشگاه می گوید و همچنان از شکست تیمش در سوپرجام ناراحت است.

* پنجشنبه گذشته به دیدار رضا درویش رفتید؟

– بله بالاخره در راس پرسپولیس استانداری آمد که پیشکسوتان را می شناسد و به آنها احترام می گذارد. بر خلاف مجید صدری که من خیلی از او حمایت کردم، اما دم در به نگهبان باشگاه دستور داد آنقدر تعویق بیفتد که خسته شود و برود!

* بطور جداگانه ؟!

– بله، این خیلی بد است. من همیشه از او حمایت کرده ام و صدری را ناراحت نکرده ام. خیلی ناراحتم. اصلاً انتظار چنین چیزی را نداشتم.

*بیایید جلو برویم! مهمترین چیزی که در مورد ملاقات با درویش در باشگاه دیدید یا شنیدید چه بود؟

– وقتی میزان بدهی باشگاه پرسپولیس را شنیدم سرم سوت زد!

* بدهی باشگاه چقدر است؟

باورتان نمی شود چیزی حدود 250 میلیارد تن بدهکار است!

* به چه کسی یا به چه کسی؟!

پرسپولیس مدیون همه کسانی است که فکرش را بکنید. خداوند به دوست خوبم رضا درویش کمک کند وگرنه تسویه این بدهی وحشتناک غیرممکن خواهد بود. هر مدیری که وارد شد به بدهی قبلی بدهکار شد و رفت.

  برجام به دنبال رژیم صهیونیستی کیست؟

*بیایید جلو برویم! شکست در سوپرجام بسیار تلخ بود و معدنچی جدیدی پیدا کرد. مهدی شیری؟!

– قضیه معدنچی خیلی متفاوت بود. مهرزاد بازیکنی بود که به دلایلی علی پروین را از دست داده بود اما هواداران او را دوست داشتند. مهدی شیری نمی دانم چرا این ضربه را زد و …

* فکر می کنی تنها مقصر شکست مهدی شیری در سوپرجام بود؟

– نه، خیلی ها بد بودند. رضا اسدی که می گوید قراردادش 11 میلیارد تومان است در میانه میدان چه می کرد؟ حامد لاک هم که نفهمید چطوری اون گل رو زد؟

* مقدار مشخصی توپ پس از برخورد با سر کولی اهل بالی چرخید و به همین دلیل مهار آن دشوار بود. این نبود؟

– نه اتفاقا توپی که به زمین می خورد کم می شود و غذای دروازه بان ها. حامد لاک باید به راحتی بر این ضربه مسلط می شد اما …

* اما چی؟

“دوباره با دوستانت صحبت کن!”

* منظورتان تمرینات داوود فنایی است؟

– نه، در پرسپولیس با هیچکس مشکلی ندارم. اتفاقا من هم یحیی گل محمدی را خیلی دوست دارم و همیشه از او حمایت کرده ام اما یک سوال هم دارم. چرا با دریافت اولین کارت زرد، مهدی شیری را جایگزین نکرد؟

* اتفاقاً در دیدار قبلی مقابل فولاد خوزستان در هفته شانزدهم به محض دریافت کارت زرد منوچهر صفروف، یحیی گل محمدی او را از زمین مسابقه بیرون کرد و مهدی شیری را جایگزین او کرد؟

– این بار باید شیر را بیرون بیاورید. مهدی شیری عصبی بود و با قاضی دعوا می کرد. من می خواهم یحیی گل محمدی جایگزین این بازیکن شود، چون این تغییر هم به نفع پرسپولیس بود و هم به نفع خود یحیی و مهدی شیری! الان هم امیدوارم دوستان از حرف من ناراحت نشوند. قانون فوتبال این است که وقتی بازیکنی کارت زرد می گیرد و در زمین حاضر می شود باید تعویض شود.

  چرا رئیس جمهور به وزارت خارجه دستور داد تا بحران ریزگردها حل شود؟ سیاست ترکیه در مورد سدها به عنوان سلاحی برای محیط زیست

* بازی بعدی پرسپولیس در لیگ برتر مقابل نساجی مازندران است. این دیدار را چگونه می بینید؟

– فراموش نکنید که یک بازی بسیار سخت را پیش روی خود انجام دهید. نساجی مازندران تیم پرتلاشی است که مربیان، دروازه بان ها و بازیکنان بسیار خوبی دارد. از این به بعد هر بازی برای پرسپولیس مثل سوپرجام است و بچه ها باید با تمام وجود مقابل حریف بازی کنند. شما حق ندارید بیشتر اشتباه کنید.

* چرا؟

– واقعیت این است که استقلال با کاربلد سرمربی ایتالیایی خطرناکتر از همیشه شده است. من کاری به امتیازات اهدایی فدراسیون فوتبال استقلال ندارم. پرسپولیس باید خودش باشد و اگر خودش باشد برای شکست دادن هر حریفی کافی است. باید سوپرجام و شکست مقابل فولاد خوزستان را فراموش کنیم و برای قهرمانی در لیگ برتر همان بازی را با نساجی شروع کنیم. هرچند بازی برای پرسپولیس آسان نیست اما محکوم به پیروزی هستیم تا نوبت مدعیان قهرمانی را از دست ندهیم.

دیدگاهتان را بنویسید