بازی “فرمانده مقاومت; “نبرد آمریکایی” ارائه می شود.

بازی Resistance Commander; نبرد آمرلی در آستانه دومین سالگرد شهادت سردار قاسم سلیمانی برای گیمرها راهی بازار شد.

به گفته رجانیوس؛ بازی “فرمانده مقاومت; نبرد آمرلی»؛ 13 دی ماه مصادف با دومین سالگرد شهادت سردار قاسم سلیمانی برای رایانه های شخصی منتشر می شود.

بازی ویدیویی فرمانده مقاومت; Battle of Amerli یک بازی کامپیوتری اکشن هیجان انگیز است که داستان محاصره چند ماهه شهر آمرلی در عراق را روایت می کند. «فرمانده مقاومت؛ Battle of Amerley یک بازی تیراندازی اول شخص است که در فصول بهار، پاییز و زمستان اتفاق می افتد و بسیاری از محیط های بازی بر اساس عکس ها و فیلم های واقعی ساخته شده اند.

یکی از ویژگی‌های مهم بازی «Resistance Commander; Battle of Amerley »قابل استفاده با موتور قدرتمند ماشین راه آهن، نبرد سریع، وجود پازل و اسرار محیط، پشتیبانی هوایی در حین نبرد، بازی پلت فرم، استفاده از QTE و دکمه سریع در مواقع نیاز، انیمیشن های مختلف با استفاده از 7 او خاطرنشان کرد که سلاح هایی که همه آنها بر اساس مدل های واقعی ساخته شده اند.

شهید سلیمانی به عنوان فرمانده عملیات یکی از نقش های کلیدی تاریخ را ایفا می کند اما گفتنی است این بازی از نظر شخصیت های اصلی بصیر و رامین جلوه جدیدی از نبرد را در این بازی برای یافتن به نمایش می گذارد. بهتر از مخاطب

این بازی در مجموع دارای 12 مرحله و 16 محیط منحصر به فرد می باشد. زمان تکمیل فرماندهی مقاومت؛ نبرد آمورلی بین ساعت 5 تا 6 است و در مجموع 40 دقیقه سینمایی دارد.

  خبر فوری از آزادسازی 3.5 میلیارد دلار از منابع بلوکه شده ایران

همزمان با سالگرد سردار سلیمانی و انتشار بازی «فرمانده مقاومت; نبرد امرلی جدیدترین ویدئو و مستند این موسسه با عنوان دوست و حریف در کرمان عرضه می شود.

دیدگاهتان را بنویسید