بازی میلیارد دلاری بلاک چین – بررسی رسانه های تحریریه

به گزارش وب سایت فوربس، پس از راه اندازی جهانی یک بازی مبتنی بر بلاک چین در اواخر ماه اوت، سهام توسعه دهنده بازی های ویدیویی کره ای Wemade Entertainment تقریباً چهار برابر شده است. بنیانگذار آن پارک کوان هو را میلیاردر کرد.

این بازی با نام “MIR4” در نوامبر سال گذشته در کشور عرضه شد و در تاریخ 26 آگوست به 12 زبان در 170 کشور جهان عرضه شد. از آن زمان تاکنون بیش از یک میلیون بار در فروشگاه Google Play و سهام آن دانلود شده است و سهام Wimid Entertainment حدود 290 درصد افزایش یافته است. پارک که ماه آینده 49 ساله می شود، رئیس Wimid Entertainment و بزرگترین سهامدار آن است که حدود 45 درصد از سهام را در اختیار دارد. فوربس دارایی خالص آن را 1.2 میلیارد دلار تخمین زده است.

Cult Game Creator پس از افزایش 620 درصدی، سهام 1.7 میلیارد دلاری را ایجاد می کند.

MIR4 یک بازی مبتنی بر بلاک چین است که به بازیکنان اجازه می‌دهد ارزهای دیجیتالی کسب کنند و توکن‌های غیرقابل جایگزینی را معامله کنند. چنین بازی هایی با گسترش گسترده ارزهای دیجیتال و رشد ارزش دارایی های دیجیتال بسیار محبوب شده اند. به عنوان مثال، بازی “Axie Infinity” که توسط استارتاپ ویتنامی “Sky Mavis” ساخته شده است، روزانه بیش از 2 میلیون بازیکن فعال دارد. این استارت آپ در اوایل این ماه 152 میلیون دلار جمع آوری کرد.

هنری چانگ، مدیر عامل Wimid Entertainment در ماه آگوست در یک تماس تلفنی گفت: بازی های ما در حال تبدیل شدن به یک دگردیسی هستند و ارزش دارایی های مجازی در حال افزایش است. از آن زمان، ویمید بر استفاده از فرصت هایی که در این انتقال به وجود می آید تمرکز کرده است.

  تولیدکنندگان باید از امکانات داخلی برای تولید محصولات ارزان و با کیفیت استفاده کنند

شایان ذکر است که متاورز یک نظریه فناوری جدید در آینده است. Metavars یک ابر واقعیت مجازی است که کاربران می توانند از سراسر جهان به آن متصل شوند. متاور فراتر از مفهوم مدرن فضای مجازی است و در واقع ترکیبی از فضای مجازی، اینترنت و واقعیت افزوده است.

Wimid حتی قبل از عرضه جهانی MIR4 عملکرد خوبی داشت. این گزارش نشان می دهد که درآمد سالانه 175 درصد در سه ماهه دوم افزایش یافته و به 69 میلیارد وون (60 میلیون دلار) رسیده است، در حالی که سود خالص 19 میلیارد وون (16 میلیون دلار) بوده است که کمتر از ضرر 5 میلیارد وون (4 میلیون دلار) بوده است. نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش یافته است.

لی مون یونگ، تحلیلگر سرمایه گذاری گفت: «ما انتظار داریم به دلیل عرضه جهانی MIR4 در ماه آگوست و عرضه نسخه موبایل MIR M در سه ماهه چهارم، درآمد همچنان به رشد خود ادامه دهد. “امسال است.”

پایان /

دیدگاهتان را بنویسید