بانک غذای آمریکا سقوط کرده است

به گزارش سرمقاله، وب سایت فاکس نیوز به نقل از کایل وید، مدیر عامل بانک غذای جامعه آتلانتا، گفت که بانک های مواد غذایی در ایالات متحده به دلیل تقاضا برای خدمات خود با مشکلاتی مواجه هستند. به سطوح بی سابقه ای رسیده است.

وید به شبکه خبری گفت که این وضعیت فشار زیادی را بر بانک ها و انبارهای مواد غذایی در سراسر کشور وارد می کند. اکنون طوفانی کامل از تقاضای بالاتر، هزینه های بالاتر و حمایت کمتر فدرال در حال شکل گیری است.

او گفت که تقاضا در بانک غذایی که او نماینده آن است، سال گذشته با لغو قرنطینه کووید-19 و بازگشت مردم به کار کاهش یافت، اما این روند در چند ماه گذشته دوباره شروع به افزایش کرده است.

201021194909 02 community foodbank of new jersey large 169 خبر اولیه

این امدادگر در آمریکا تصریح کرد: افرادی را می بینیم که برای اولین بار در زندگی خود به انبارهای مواد غذایی روی آورده اند. فضای تورمی واقعاً فشار زیادی به آنها وارد کرده است.

با این حال، بسیاری از این افراد که اکنون به دنبال کمک هستند، زمانی در آن سوی خط بودند و اغلب به توزیع غذا بین نیازمندان کمک می کردند.

گزارش‌های اخیر رسانه‌ها نشان می‌دهد که آتلانتا تنها ایالتی نیست که افزایش تقاضا برای غذای رایگان را تجربه می‌کند. یکی از بانک های مواد غذایی آیداهو نیز در این هفته گزارش داد که اکنون به 4200 نفر در هر ماه خدمات ارائه می دهد که در مقایسه با 2800 نفر در سال گذشته افزایش یافته است.

بانک جهانی غذای آلن‌تاون، پنسیلوانیا نیز اعلام کرد که از اکتبر تعداد خانواده‌هایی را که هر ماه به آنها خدمات می‌دهد، سه برابر کرده است. در همین حال، حدود 300 خانواده از 1800 خانواده ای که در ماه ژوئیه غذای رایگان دریافت کردند، برای اولین بار بازدید می کنند.

  صفحه مورد نظر شما یافت نشد.

Foodbank Alameda در کالیفرنیا اخیراً اعلام کرد که در ماه گذشته به بیش از 1400 خانواده در روز خدمات ارائه می دهد، در حالی که در ژانویه سال جاری فقط 890 خانواده بود.

در اوایل این ماه، آسوشیتدپرس گزارش داد که صدها خانواده در خارج از بانک غذای سنت مری در فینیکس، آریزونا برای دریافت نان صف کشیده اند. این بانک در آن زمان اعلام کرد که مرکز توزیع این مرکز در یک هفته به 4271 خانوار خدمات ارائه کرده است که نسبت به مدت مشابه سال گذشته 78 درصد افزایش داشته است.

این افزایش تقاضا برای خدمات بانک مواد غذایی نتیجه مستقیم تورم فزاینده است که در ژوئن به بالاترین میزان در 40 سال گذشته یعنی 9.1 درصد رسید. بر اساس گزارش وزارت کار، قیمت مواد غذایی به تنهایی 10.4 درصد افزایش یافته است که فشار بیشتری را بر بانک های مواد غذایی وارد می کند.

به گفته وب سایت Feeding America، مواد غذایی که بانک های مواد غذایی در سراسر کشور برای توزیع قبل از همه گیری می خریدند، اکنون 40 درصد افزایش قیمت داشته است.

پایان/

دیدگاهتان را بنویسید