بایدن و سقوط آزاد کاخ سفید

13785 خبر اولیه

بر اساس سرمقاله، تلگراف به شدت از بایدن و سیاست او در ایالات متحده انتقاد کرد. نویسنده این مقاله معتقد است که در 20 سال گذشته هرگز کاخ سفید را آشفته‌تر از الان ندیده است و غم انگیزترین صحنه امروز برای او افول خیره کننده ابرقدرت جهان و غرق شدن آمریکاست.

نویسنده معتقد است که ایالات متحده آزادانه در حال سقوط است، اقتصاد آن در رکود است، تورم فزاینده، افزایش شدید قیمت بنزین و مصرف کننده و سقوط شدید بازار سهام باعث کاهش ارزش تریلیون ها دلار در حساب های بانکی ایالات متحده شده است.

تحلیل ها نشان می دهد که ناراحتی اکنون در ایالات متحده قابل لمس است و هیچ اعتماد عمومی به نیروی رهبری جو بایدن وجود ندارد.

نویسنده مقاله همچنین به آخرین نظرسنجی RealClearPolitics اشاره می کند و می گوید اکنون کمتر از هر چهار آمریکایی یک نفر معتقد است که ایالات متحده در مسیر درستی قرار دارد.

نویسنده این مقاله در پایان تاکید می کند که بسیاری از ناظران سیاسی معتقدند که انتخابات میان دوره ای نوامبر ممکن است بزرگترین انقلاب محافظه کارانه در کنگره آمریکا از سال 1994 باشد. محافظه کاران اکنون در مورد بازپس گیری کنترل ایالات متحده از چپ افراطی صحبت می کنند.

به گفته نویسنده مقاله در تلگراف، ایالات متحده به بازگشت آزادی کامل نیاز دارد که شامل آزادی اقتصادی، امنیت عمومی، مرزهای امن و ایمان به رهبری آزاد جهان است و این اهداف دقیقا برعکس طرح بایدن است. برای مردم ایالات متحده بسیار مخرب است.

منبع: Americana

پایان /

  چهره مرگبار Omicron به زودی ظاهر می شود

دیدگاهتان را بنویسید