بحران اوکراین به یک اولویت جهانی در اخبار تبدیل شده است

10841 خبر اولیه

به زودی یک بحران جدید در جهان جایگزین بحران اوکراین خواهد شد. بحران اوکراین در حال تضعیف اروپا به جز بریتانیا است، بحران جدید در حال تضعیف شرق آسیا است

بازارهای جهانی با یک بحران جدید ویران شده اند.

آسیای شرقی که جایگاه خود را با تاج مستحکم کرده است، علاوه بر آنچه در شش سال گذشته به دست آورده، در تاج نیز از دست می دهد.

وزیر امور خارجه روسیه در جمله ای زیبا گفت: 5 میلیارد دلار از پس انداز خارجی روسیه برابر با ارزش صادرات گاز روسیه در 30 سال گذشته مسدود شده است. روسیه گاز خود را مادام العمر به صورت رایگان صادر کرده است، اما این کار را نکرده است. دانستن

همین امر در مورد شرق آسیا و همچنین صادرات گاز روسیه صادق است.

در دهه 1990، ایرلند به عنوان الگوی توسعه در جهان معرفی شد، چیزی شبیه چین امروزی. امروز ایرلند در بدهی خارجی غرق شده است، ایرلندی ها مفهوم فاینانس را نمی فهمند، ایرلندی ها باید 5 سال دیگر کار کنند و پول بدهند.

ایرلندی ها مفهوم بدهی را درک نمی کنند، روس ها گاز را درک نمی کنند و آسیای شرقی مفهوم توسعه را درک نمی کنند. چینی ها در پنج سال آینده چیزهای زیادی برای یادگیری از روس ها و ایرلندی ها دارند.

جیمی دیمون، مدیر عامل جی‌پی مورگان، نسبت به یک “طوفان اقتصادی” قریب الوقوع هشدار داد. جیمی دیمون (مدیر عامل جی پی مورگان، بزرگترین بانک جهان) می گوید که طوفان در حال ضربه زدن به اقتصاد ایالات متحده است و “بهتر است آماده شوید”.

  زاهدی وفا سرپرست وزارت کار شد

وی ادامه داد: می دانید، گفتم ابرهای رعد و برق در راه هستند، اما حالا جور دیگری می گویم: طوفان است. همه فکر می کنند فدرال رزرو می تواند این کار را انجام دهد. اما این طوفان درست در مقابل ماست. او به ما نزدیک می شود. ما فقط نمی دانیم که آیا این یک طوفان کوچک خواهد بود یا یک طوفان فوق العاده بزرگ! مصرف کنندگان آمریکایی ظرف 6 تا 9 ماه بی پول خواهند شد. قیمت نفت به 175 دلار افزایش خواهد یافت. ما هیچ کاری برای محافظت از اروپا در برابر این امر انجام نداده ایم.

پایان /

دیدگاهتان را بنویسید