بخشش و یادواره 5 شهید مدافع حرم

روابط عمومی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در اطلاعیه ای از برگزاری مراسم وداع با شهدای مدافع حرم، شامگاه پنجشنبه (18:00) در میدان امام حسین (ع) تهران خبر داد.

به گزارش رجانیوز به نقل از سپاه نیوز، پس از شناسایی پیکرهای پنج شهید مدافع حرم در جبهه های مقاومت اسلامی در سوریه توسط تیم تحقیق و تفحص سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، روابط عمومی کل سپاه از تشییع و تدفین خبر داد. مراسم تشییع این شهدا

متن بیانیه روابط عمومی سپاه به شرح زیر است:

به نام خدا

السلام علیک یا ابا عبداالله الحسین علیه السلام.

در ایام سوگواری و سوگواری سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) و هفتاد و دو تن از یاران آن بزرگوار بار دیگر فضای میهن اسلامی مملو از عطر شهدای عاشورا می شود. حافظان حرم اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام و ندای مقاومت و رشادت و مظلومیت آنان مردم این دیار را به خیمه ولایت فرا می خوانند.

همانطور که به اطلاع ملت شریف کربلای ایران اسلامی رسانده شد، با عنایت و هدایت الهی و تلاش های خستگی ناپذیر و مجاهدانه گروه تفحص نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در جبهه های مقاومت اسلامی در سوریه، هویت پیکر پاک 5 شهید مدافع حرم از استان های مازندران و البرز و فارس با نام های شهید سپهبد «عبدالله اسکندری»، شهید سپهبد «رحیم کابلی»، شهید «مصطفی تاش موسی»، شهید «محمد امین کریمیان» و شهید «عباس اسمعی» با تطبیق نمونه DNA در مرکز ژنتیک سپاه شناسایی و تایید شد و پیکر پاک این شهدای گرانقدر به میهن اسلامی بازگشت.

  قیمت بنزین و سهمیه خودروهای عمومی تغییر نمی کند/ جزئیات طرح آزمایشی توزیع بنزین بین شهروندان در کیش

با گرامیداشت یاد، نام، یاد، آرمان ها و حماسه آفرینی های شهدای مدافع حرم به ویژه شهدای جبهه مقاومت اسلامی، سردار دلها، سپهبد حاج قاسم سلیمانی و آن شهدای عزیز، آیین وداع، خاکسپاری تشییع پیکرهای مطهر شهدا به شرح ذیل می باشد.

1/ مراسم طواف و عبادت بر پیکرهای مطهر شهدا در حرم مطهر حضرت ثمین الحجج علی بن موسی الرضا (ع) در مشهد مقدس روز دوشنبه 19 مردادماه بعد از نماز مغرب و عشا.

2/ آئین استقبال از پیکر مطهر 5 شهید مدافع حرم در مسجد اعظم شهر بابل روز سه شنبه 20 مرداد ساعت 23.

3/ مراسم وداع و بدرقه پیکرهای شهدا با حضور پرشور مردم قدرشناس و شهیدپرور تهران روز پنجشنبه 21 مرداد از ساعت 18:00 در میدان امام حسین (ع).

4/ آیین وداع با پیکرهای مطهر شهدای استان مازندران (شهیدان محمد امین کریمیان و مصطفی تاش موسی) روز جمعه 22 مرداد ساعت 22 در شهر ساری، بستان ولایت.

5/ مراسم وداع، تشییع و تشییع پیکر مطهر شهید استان فارس (سردار شهید عبدالله اسکندری) دوشنبه 26 مرداد ماه همزمان با عاشورای حسینی در حرم مطهر حضرت احمد بن موسی (ع) در شیراز از تمام ملت حسینی ایران به ویژه هموطنان قدرشناس تهرانی. از مشهد، شیراز، بابل و ساری دعوت می شود با حضور پرشور و باشکوه در آیین های طواف، وداع، وداع و تدفین، به آرمان های این شهدای عزیز که مایه سربلندی و اقتدار میهن اسلامی هستند پایبند باشند. رهنمودهای سلامت نهضت سرخ حسینی و ادامه راه شهدای انقلاب اسلامی و مدافعان حرم و مدافعان حرم باید به جهانیان به ویژه دشمنان انقلاب و نظام و میهن اسلامی نشان داده شود. .

  توپ واردات خودرو در زمین هیئت دولت

دیدگاهتان را بنویسید