برای ارسال در بهمن 1400 تماس بگیرید

سازمان نظام وظیفه عمومی اعلام کرد: کلیه مشمولان دارای گواهی آماده به خدمت در بهمن ماه سال 93 باید از اماکن و مراکزی که در شناسنامه مشمولین استخدامی به مراکز آموزشی نیروهای مسلح اعلام شده است مراجعه کنند.

به گزارش رجانیوز، سازمان وظیفه عمومی جمهوری اسلامی ایران در اطلاعیه ای اعلام کرد: کلیه افرادی که تا بهمن ماه 1400 کارت آماده به کار دریافت کردند با یکی از دفاتر خدمات الکترونیک پلیس Police (پلیس + 10) تماس حاصل کنند. برگه معرفی نامه شرکت کنندگان را به مراکز آموزشی دریافت کنید و طبق اطلاعات مندرج در آن اقدام کنید.

این گروه از زندانیان باید روز شنبه دوم بهمن ماه ساعت 14:00 در زمان، مکان و مرکز اعلام شده در معرفی نامه زندانی حضور یافته و به اورژانس اعزام شوند.

افرادی که در ماه فوریه اعزام می شوند باید برگه واکسیناسیون مننژیت کووید 19 و برگه دوتایی واکسن را در روز اعزام به همراه داشته باشند.

متقاضیان باید اصل مدارک مورد نیاز شامل برگه آماده خدمت، برگه توصیه نامه، برگه واکسیناسیون، کارت ملی و شناسنامه و همچنین مدارک مربوط به شرایط خاص را به همراه داشته باشند.

در این اطلاعیه آمده است: عدم حضور به موقع در زمان و مکان تعیین شده غیبت محسوب می شود و طبق مواد 10 و 58 قانون خدمات کشوری برخورد خواهد شد.

این سازمان در این اطلاعیه خاطرنشان کرده است: داوطلبان در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر می توانند از طریق پایگاه اطلاع رسانی سازمان به نشانی www.vazifeh.police.ir، سامانه تلفن گویا به شماره 096480 و یا کانال خبری ارتش در پیام رسان سروش خبررسانی @ اطلاع رسانی شود. آخرین اخبار مرتبط

  رئیسی: در حال مذاکره بسیار جدی هستیم/ ایران و روسیه با یکجانبه گرایی مخالفند/ پوتین: از حقوق هسته ای جمهوری اسلامی حمایت می کنیم/ امیدوارم مذاکرات از شرایط فعلی خارج شود

دیدگاهتان را بنویسید