برای دریافت وام کوچک نیازی به وثیقه ندارید

10575 خبر اولیه

بر اساس سرمقاله سید محمدرضا میرتاج الدینی نایب رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس در تشریح جلسه امشب این کمیسیون گفت: ارز کشور در سال 1400 و پیش بینی آن در سال 1401 مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

وی ادامه داد: قائم مقام بانک مرکزی در این جلسه اعلام کرد که رشد نقدینگی را در سال 1401 متوقف کردیم و دولت در سه ماهه امسال حتی حدود 3 درصد از بانک مرکزی حقوق نگرفت. برنامه پول برای اولین بار در کشور نوشته می شود و به آن عمل خواهد شد.

میرتاج الدینی تاکید کرد: گزارش بانک مرکزی در خصوص شاخص هایی مانند رشد اقتصادی، بیکاری، تورم، رشد نقدینگی، تسهیلات پرداختی بانکی و غیره. در سال گذشته تا زمان اجرای یارانه ها و اصلاحات اقتصادی مثبت شد و رشد نقدینگی در سال 1401 متوقف شد.

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس گفت: رئیس کل بانک مرکزی در این جلسه با تاکید بر برنامه ریزی لازم برای تسویه بخشی از بدهی های دولت به بانک ها، گفت: با توجه به اینکه در حال حاضر در این زمینه به بانک ها پرداخته شده است، باید به این موضوع پرداخته شود. بر اساس اعلام بسته ای به بانک ها، تلاش کردیم خدمات رسانی به مردم را تسهیل کنیم. در این بسته اعلام شده، نیازی به اخذ ضمانت برای وصول تجهیزات خرد و ضامن نبوده و از بانک ها خواسته شده است که به صورت غیرحضوری برای عموم حساب باز کنند.

میرتاج الدینی گفت: صالح آبادی نیز گزارشی از پرداخت وام ازدواج ارائه کرد.

  حمله سایبری به "فرمانده مقاومت"

منبع: خانه ملت

پایان /

دیدگاهتان را بنویسید