برخی شخصیت های سیاسی هم کشف حجاب کردند!

گروه سیاسی رجانیوز: مردم هوس دشمن را درهم شکستند و نشان دادند که اگر تعلل کردند باید واقعیت ها روشن شود.

به گزارش رجانیوز به نقل از کیهان، حسین شریعتمداری مدیرمسئول روزنامه کیهان در برنامه تلویزیونی «ایران عزیز» از شبکه یک سیما؛ وی با اشاره به حضور گسترده در جلسات در روزهای اخیر در سراسر کشور، گفت: مردم در سراسر کشور خواسته های دشمنان را زیر پا گذاشته اند و نشان داده اند که اگر تعلل می کنند، برای صراحت نشان دادن حقایق است.

شریعتمداری درگذشت خانم امینی را بهانه ای برای یاغیان و دشمنان دانست و اظهار داشت: یاغیان مزدور، منافق، منافق و… بودند و نقشه یک نقشه بیرونی بود و می توان از موساد و سازمان های جاسوسی خارجی به عنوان طراحان نام برد. این طرح، آنها برنده می شوند.

وی تاکید کرد: شورشیان نتوانستند آنطور که به آنها گفته شد عمل کنند و خیلی زود دستان خود را برگرداندند. جورج سوروس در انتخابات ریاست جمهوری 2018 گفت که فردا انقلابی در ایران رخ می دهد، مشابه آنچه در برخی کشورها انجام داده ایم. اما چندین ماه طول کشید تا مبارزان شعار «انتخابات به حق است» سر دهند. اصل نظام یک نشانه است.

مدیرکل روزنامه کیهان با اشاره به درگذشت مهسا امینی گفت: فیلم ها حاکی از سکته یک زن در مقر پلیس و تلاش برای احیای وی است که با وجود تلاش های صورت گرفته در بیمارستان جان خود را از دست می دهد که مایه تاسف است. اما آمریکایی‌هایی که سالانه هزاران نفر را با گلوله‌های مستقیم در خیابان می‌کشند، نباید ادعای دفاع از حقوق بشر داشته باشند.

  امکان افزودن دوز سوم واکسن کرونا در سامانه ثبت واکسیناسیون برای امکان تردد افراد

شریعتمداری در پاسخ به سوالی درباره پیشرفت ایران از زمان انقلاب تاکنون گفت: دشمنان ما در اوایل انقلاب به کشورهای دنیا می گفتند به ایران اسلحه نفروشید، حالا می گویند به دیگران اسلحه نفروشید. اکنون کل منطقه در تیررس موشک های نقطه ای ما قرار دارد.

وی گفت: زمانی غرب و آمریکا در ایران هر کاری می خواستند انجام می دادند، اما امروز هر کاری که می کنند، پاسخ محکمی می گیرند، مثلا کشتی ما را گرفتند، ما هم کشتی آنها را گرفتیم، پس شما داشتید. برای بازگرداندن یک پهپاد به کشتی ما یا آنها که وارد منطقه ما شده بود، آن را منهدم کردیم یا پایگاه عین الاسد را با موشک بمباران کردیم.

شریعتمداری در بخشی دیگر به اتفاقات اخیر اشاره کرد:

اغتشاش گران از ادب پلیس سوء استفاده کردند و با سوء استفاده از این ادب، دست به شورش زدند.

مدیر مسئول روزنامه کیهان با اشاره به کشف حجاب توسط برخی شخصیت های سیاسی و سلبریتی ها افزود: این افراد هویت واقعی خود را نشان دادند. باید از آنها بپرسید از کجا می دانید که خانم امینی کشته شده است؟ چرا در حالی که هنوز هیچ چیز مشخص نیست اظهار نظر می کنید؟ ممکن است بگویند ما اشتباه کردیم اما چنین چیزی قابل قبول نیست. اگر خطا یک تا ده بار اتفاق بیفتد خطا است اما وقتی ادامه پیدا کرد دیگر خطا نیست. آنها باید مسئولیت پذیر باشند.

وی گفت: اگر قیام 88 را به راحتی رها نمی کردیم جرات نمی کردند دوباره به این شکل بیایند. سوختگی ها و خون های ریخته شده

  وزیر دوم از کابینه خداحافظی کرد

شریعتمداری درباره رفتار عجیب برخی سلبریتی ها گفت: یک بازیگر زن سال هاست از صدا و سیما به تنگ آمده است و حالا برعکس عمل می کنند! یا یک ورزشکار میلیاردی از این مملکت درآمد داشته و فقط یک خانه دهها میلیارد می ارزد. خساراتی که در اغتشاشات به کشور وارد شده باید بر عهده اموال آنها باشد.

دیدگاهتان را بنویسید