برقراری دومین پرواز مستقیم ایران و تاجیکستان

به گزارش رجانیوس، پرواز مستقیم هفتگی تهران – دوشنبه – تهران از روز یکشنبه 29 تیرماه 1401 با پرواز شرکت هواپیمایی وارش در مسیر تهران به دوشنبه، پایتخت تاجیکستان آغاز می شود.

این مطلب را محمد تقی صابری سفیر فوق العاده و تام الاختیار جمهوری اسلامی ایران در تاجیکستان در صفحه اینستاگرام خود اعلام کرد و نوشت: گردشگران آماده.

به گفته سفیر کشورمان، زمان این پرواز طبق برنامه، یکشنبه هر هفته ساعت 18:30 از فرودگاه بین المللی امام خمینی تهران به مقصد فرودگاه بین المللی دوشنبه خواهد بود و برگشت آن نیز ساعت 23:00 همان روز خواهد بود.

محمدتگی صابری همچنین افزود: در حال حاضر پروازهای مستقیم در مسیر مشهد – دوشنبه – مشهد هر هفته پنجشنبه هر هفته انجام می شود و قبل از برقراری پروازهای مستقیم، شهروندان عزیز دو کشور باید به صورت غیرمستقیم از طریق کشورهای ثالث تردد می کردند. این امر علاوه بر افزایش هزینه های سفر، زمان سفر را نیز افزایش می دهد.

سفیر ایران در تاجیکستان گفت: با توجه به توسعه روابط دو کشور، فرهنگ و زبان ایران و تاجیکستان و امضای تفاهم نامه برای گسترش همکاری ها در حوزه گردشگری و افزایش تعداد مسافران و استفاده بیشتر از ظرفیت ها. شرکت هواپیمایی “ایرانی” “و” تاجیکستان “امیدواریم به یاری خداوند در آینده تعداد پروازهای مستقیم بین دو کشور دوباره افزایش یابد.

  سرنوشت برندها در چین / خداحافظ آدیداس، نایک و ...

دیدگاهتان را بنویسید