برق 20 دفتر پرتقاضا در تهران قطع شد

به گزارش رجانیوز، شرکت توزیع نیروی برق تهران اعلام کرد: با ادامه گرمای هوا، امروز (سه شنبه 27 مردادماه) برق 20 دفتر پرتقاضا در تهران قطع شد.

به نقل از شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ، این شرکت اعلام کرد: نظارت بر وضعیت مصرف و تداوم همکاری بین ادارات و دستگاه های اجرایی بر اساس مصوبه شورای دولت با استفاده از کنتورهای هوشمند و بازدید از محل همچنان از مهمترین فعالیت های در حال انجام است. در شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ با شدت و دقت ادامه یافت و به همین دلیل امروز سه شنبه؛ 27 مردادماه برق 20 دستگاه اجرایی و اداری تهران قطع شد که به هشدارهای ارائه شده مبنی بر لزوم کاهش مصرف برق توجهی نکردند.

در ادامه آمده است: با تلاش شبانه روزی کارکنان این شرکت و همراهی بی بدیل اهالی فهیم پایتخت، از ابتدای فصل تابستان برق رسانی این شهر بدون نیاز به برق انجام شد. کوچکترین اختلالی رخ داده و بخش قابل توجهی از دوره پربار فصل تابستان پشت سر گذاشته شده است. اما با توجه به تداوم گرمای هوا، برای گذر از روزهای باقیمانده و حفظ پایداری شبکه توزیع برق در روزهای آتی، همچنان نیازمند همکاری و همکاری کلی مشترکان در تمامی نقاط مسکونی، اداری، تجاری و بخش های صنعتی

از همه پایتخت نشینان تقاضا داریم با کاهش مصرف برق و به ویژه با خودداری از استفاده از لوازم برقی پرمصرف در ساعات 12 الی 18 ما را در تامین برق مورد نیاز یاری کنند.

  با سپردن اقتصاد به جوانان نخبه به انحصارات دولتی پایان دهید

دیدگاهتان را بنویسید