برنامه های روسیه برای آینده اقتصاد جهانی

به گفته یوری اوشاکوف، دستیار رئیس جمهور روسیه، بیست و پنجمین مجمع سالانه اقتصاد بین المللی (SPIEF) که از چهارشنبه آغاز شد و تا 18 ژوئن ادامه خواهد داشت، نقشی کلیدی در آینده جهان ایفا خواهد کرد.

به گفته این مقام روسی، هیأت های بلندپایه از بیش از 40 کشور جهان ملاقات کرده اند و صدها قرارداد جدید قطعا امضا خواهد شد. این کنفرانس همچنین بر برنامه های تجاری و اقتصادی روسیه و جهان، مسائل اجتماعی و فناوری ها متمرکز خواهد بود.

یکی از این نشست ها بر تامین انرژی جهانی، آینده هیدروکربن ها و منابع انرژی جایگزین و نقش روسیه در تضمین امنیت انرژی جهانی متمرکز خواهد بود.

به گفته اوشاکوف، در مجموع 1244 شرکت روسی و 265 شرکت خارجی در این مجمع شرکت خواهند کرد. علاوه بر این، بیش از 4000 خبرنگار از 30 کشور جهان اخبار و بخش های مختلف SPIEF را پوشش می دهند.

1357229 خبر اولیه

اوشاکوف معتقد است که در نشست سن پترزبورگ به طور قطع به مشکلات پیش روی اقتصاد جهانی از جمله رقابت ناعادلانه بین کشورها، جنگ های تجاری و مالی، تحریم ها و محدودیت ها و … پرداخته خواهد شد.

وی افزود که ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه ارزیابی خود را از مدل اقتصادی چند قطبی و فرصت ها و چشم اندازهایی که برای کل بازار جهانی وجود خواهد داشت، ارائه کرده است.

اوشاکوف خاطرنشان کرد: مجمع اقتصادی به طور خاص و جامع بر موضوع تحریم ها متمرکز است، زیرا در این رویداد اقتصادی مقامات کشورهای غیردوست روسیه، کشورهایی که مسکو را تحریم کرده اند، حضور ندارند.

  صفحه مورد نظر شما یافت نشد.

مصر افتخار این را دارد که یک کشور مهمان باشد، به این معنی که برنامه های تجاری و فرهنگی متمرکز بر قاهره را ارائه می دهد.

پایان /

دیدگاهتان را بنویسید