برپایی 500 موکب در نجف و کربلا در ایام اربعین

استاندار تهران از ایجاد 500 راهپیمایی در ایام اربعین حسینی در شهرهای نجف و کربلا خبر داد و گفت: پیش بینی می شود در این ایام روزانه 50 هزار نفر در راهپیمایی های استان تهران اسکان داده شوند.

به گزارش رجانیوس، محسن منصوری روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اشاره به تشریح اقدامات ستاد اربعین در استان تهران اظهار داشت: دستگاه اجرایی در تلاش است امسال نسبت به سال های گذشته خدمات با کیفیت و بهتری ارائه کند.

وی افزود: با توجه به شیوع ویروس کرونا در دو سال اخیر، فعالیت ستاد اربعین بسیار محدود بوده است، اما اکنون که این ویروس در حال نابودی است، برنامه های گسترده ای در ایام اربعین در نجف و کربلا داریم. “

استاندار تهران ادامه داد: آیین نامه ها و وظایف مدیران ستاد اربعین انجام شده و برنامه های ستاد اربعین در نجف و کربلا به زودی عملیاتی می شود.

به گفته وی، در گذشته ستاد اربعین استان تهران تنها پذیرای نمازگزاران حسینی در نجف بود و امسال نیز در تلاش هستیم تا این خدمات را تا کربلا ادامه دهیم.

استاندار تهران گفت: طی 15 سال آینده مراسم اربعین در تابستان برگزار می شود و در این فصل گرم پیش بینی های لازم برای خدمات رسانی مناسب انجام شده است.

وی با بیان اینکه مراسم اربعین حسینی به صورت خودجوش و توسط مردم برگزار شد، افزود: یکی از سیاست های ستاد اربعین در تهران این است که مردم این مراسم را اداره کنند. به همین دلیل تلاش می کنیم تا تمامی موکب ها در ستاد اربعین تهران مدیریت شود. به صورت عمومی از بخش پشتیبانی برای مدیران اجرایی و بخش خصوصی استفاده کنید.

  سیاست های قیمت گذاری هاست و سرور موثر

استاندار تهران با اشاره به تشکیل ستاد نجات غریق کربلا گفت: هر ساله در استان تهران به ویژه در تهران مراسمی با عنوان جاماندگان کربلا برگزار می شود که لازم است این مراسم در محل عتبات عالیات برگزار شود. بالاترین سطح ممکن، سطح اربعین حسینی.

دیدگاهتان را بنویسید