برگزاری «جشن نیکوکاری» از فردا

گروه اجتماعی – رجانیوز: حبیب الله آسوده در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به نحوه برگزاری این خیریه اظهار کرد: این خیریه از 12 اسفندماه آغاز و تا پایان سال ادامه خواهد داشت. با این حال، کمیته کمک برای این جشن در 1 مارس آماده است. این جشن در روزهای 12، 13 اسفندماه در اجلاس های نماز جمعه و 14 اسفند سالروز تاسیس کمیته کمکی و روز مهربانی و رحمت به صورت نمادین در برخی نقاط شهر برگزار می شود.

برگزاری پایگاه های فیزیکی برگزاری جشن نیکوکاری در استان ها با شرایط لازم

وی با بیان اینکه همکاران ما در کشور آمادگی برگزاری این جشن را تا پایان سال از نظر پایداری فیزیکی پایگاه ها در تعطیلات نیکوکاری دارند، گفت: در استان هایی که شرایط وجود دارد پایگاه های فیزیکی وجود خواهد داشت. ایجاد.

راه های شرکت و کمک به مردم در جشن نیکوکاری

معاون کمیته خودکفایی و مشارکت های مردمی کمیته امداد درباره نحوه کمک های مردمی در تعطیلات نیکوکاری گفت: مردم می توانند کمک های خود را به صورت نقدی از طریق سامانه ها و کدهای QR (*8877*1#) و سایت مددکاری واریز کنند.

همچنین آسوده از مردم خواست کمک های نقدی خود را تا حد امکان پرداخت کنند تا برای خانواده ها موثر باشد و اگر کمک های خود را در قالب کالا انجام می دهند، کالا در شأن خانواده بوده و شأن آنها حفظ شود.

وی همچنین گفت: سال گذشته حدود 850 میلیارد تن کمک های مردمی در تعطیلات نیکوکاری جمع آوری شد.

  چاوشی محبوب ترین خواننده پاپ شد

منبع: ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید