برگزاری مزایده ملی املاک

16322 خبر اولیه

به گزارش تحریریه، علیرضا نورنژاد معاون حقوقی و فروش املاک سازمان جمع آوری و فروش املاک کشور با بیان اینکه سازمان جمع آوری و فروش املاک در نظر دارد تعدادی از املاک تحت اختیار خود را از طریق مزایده سراسری 1134 با مشخصات درج شده به فروش برساند. در اسناد مزایده و استفاده از سامانه تدارکات الکترونیکی دولت (ستاد) و فروش الکترونیکی آن، اظهار داشت: این مزایده صرفاً از طریق سامانه تدارکات الکترونیکی دولت انجام می شود و تمامی مراحل فرآیند مزایده شامل پرداخت ضمانت نامه مشارکت است. در مزایده (سپرده) ارسال پیشنهاد قیمت و رمزگشایی پیشنهادها در بستر سامانه مشخص شده انجام می شود.

نورنژاد زمان عرضه املاک را ساعت 8 صبح روز چهارشنبه 25 آذرماه و آخرین مهلت ارسال پیشنهاد قیمت را ساعت 12 ظهر روز شنبه 5 دی ماه 1401 اعلام کرد و گفت: زمان رمزگشایی متقاضیان تا روز یکشنبه خواهد بود. ، 27 دسامبر.

وی ادامه داد: متقاضیان شرکت در مزایده برای ثبت نام و اخذ گواهی امضای الکترونیکی (توکن) و دریافت لیست مراکز صدور گواهی الکترونیکی به نشانی setadiran.ir مراجعه کنند.

معاون حقوقی و فروش املاک سازمان جمع آوری و فروش املاک کشور افزود: خریداران می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت سازمان WWW.TAMLIKI.IR مراجعه و برای بازدید از املاک مزایده شده در استان تهران با شماره تلفن های 44907602 و 44903372 تماس حاصل فرمایند و با شماره 27652295 از ستاد مرکزی به نشانی مرکزی مراجعه کنند. هماهنگی های لازم را انجام دهد.

بر اساس اعلام سازمان جمع آوری و فروش اموال تملک شده، وی شرکت مقامات دولتی در این مزایده الکترونیکی را قانوناً ممنوع اعلام کرد و گفت: حضور متقاضیان در جلسه رمزگشایی پیشنهادات بلامانع است.

  فیدارسورن قیمت لوازم آشپزخانه صنعتی را شکست

پایان/

دیدگاهتان را بنویسید