برگزیدگان در افتتاحیه سیزدهمین جشنواره سینمای مردمی عمار معرفی شدند

گروه فرهنگی رجانیوز: دبیرخانه جشنواره مردمی فیلم عمار برگزیدگان بخش های مستند و داستانی سیزدهمین دوره این جشنواره را اعلام کرد.

هیئت داوران بخش فیلمنامه; متشکل از آقایان هوشنگ توکلی، احمد شاکری، امین صدیقی، محمد ساسان و جمال یزدانی در بخش طراحی فیلمنامه، ضمن تقدیر از اثر «سفر» نوشته «حمید رسول پور»، به دلیل توجه به این بخش، لوح افتخار دریافت کرد. محیط زیست، شخصیت محوری» و مشغول به ورزش بومی» این اثر را اهدا می کند: «جگر» نوشته آقای «محمد صبوحی».

در بخش فیلمنامه، هیئت داوران فانوس این بخش را به دلیل «ساختار منسجم، توجه به موضوع جنایات منافقین و مقاومت مردمی» به اثر «چهار زبر» نوشته خانم طاهره ولی پور اهدا کردند.

هیئت داوران بخش “انیمیشن”؛ متشکل از آقایان محمد سرسر، مجید اسماعیلی و خانم رقیه فاضل در قسمت بلند و نیمه بلند انیمیشن: علاوه بر تمجید از اثر، علاوه بر تمجید از اثر “قلعه ماهی” به تهیه کنندگی آقای “امیر” کاساوندی»، فانوس این بخش به دلیل «جذابیت بصری مناسب» «تکنیک متناسب با موضوع و طنز دلنشین» متعلق به: اثر «لوپتو» به تهیه کنندگی آقای «فرهاد امین زاده» است.

در بخش انیمیشن کوتاه:

فانوس این بخش علاوه بر تجلیل از اثر «نامه ای به آرتین» به تهیه کنندگی خانم معصومه عربحانی به: «ماه مهر» به تهیه کنندگی آقای «محمد سیجوادی» تعلق می گیرد.

در بخش انیمیشن سریال:

لوح افتخار این بخش به «قصه ستارگان» به تهیه کنندگی آقای «سید محمد پیشنمازی» برای «داستان ساده و روان، توجه به موضوع شخصیت در آثار کودک و جذابیت بصری» تعلق می گیرد.

و دومین لوح افتخار این بخش به: «قصه های خورشید» به تهیه کنندگی آقای «حجت غیب الله زاده» برای «برخورد لطیف و جوان پسند از حماسه اربعین و طراحی هنری دنیای بصری» تعلق می گیرد. همچنین امتیاز دیگری در این بخش به دلیل «موضوع جدید در کنار رعایت استانداردهای تولید» به اثر «شهدای وطن» به تهیه کنندگی آقای «محمدحسین فرمانی» تعلق می گیرد.

  اعترافات شبکه ای از گانگسترهای مرتبط با موساد

هیئت داوران در بخش “ویدئو”؛ متشکل از آقایان هادی آرزو و محسن صفایی فرد، علاوه بر تمجید از کار «مسافران خورشید» به کارگردانی آقای «علی ملاقلی پور»، «شاهچراغ» به کارگردانی آقای «محمد ابراهیمی فر» و خوانندگان « علیک السلام.

جایزه این بخش به اثر «اعتراضم» به کارگردانی آقای «احمد ذوالفقاری» برای «پاسخ به موقع به مسائل روز در قالب موسیقی اعتراضی همراه با انتخاب درست هنرمندان و مستقیم» تعلق می گیرد. و کارگردانی بیانی مطابق با ایده محوری» دومین جایزه به اثر «حرف مادر» به کارگردانی آقای «محمدعلی یزدانی» به دلیل «واکنش به موقع به مسائل روز و استفاده از راوی زن- تعلق می گیرد. شاعر در موزیک ویدیو».

جایزه ویژه دستاوردهای فرهنگی و هنری توسط هیئت داوران حاج عبدالرضا هلالی به دلیل «امکان شناخت و توانایی جوانان برای ارتباط با هیئت و ادامه این مسیر» اهدا می شود.

در بخش “تولیدات تلویزیونی”؛ هیئت داوران بخش برنامه های تلویزیونی ترکیبی متشکل از آقایان مجید اکبرشاهی، محمد لسانی، سید محمدحسین هاشمی گلپایگانی، سید محمد حسین هاشمی گلپایگانی، خانم آسیه زارعی، از کار تقدیر کردند و از اثر «جان و تن» به تهیه کنندگی آقای مهندس آسیه زارعی تقدیر کردند. «مهدی مستوفی» و کار «ایران گردی می کنم» به تهیه کنندگی آقای «حسن حبیب زاده».

لوح افتخار این اداره برای «توجه به نسل نوجوان، موضوع محوری و ارائه برنامه ای متفاوت در تولیدات استانی» به اثر «سه مستند مسابقه میم» به تهیه کنندگی سرکار خانم «فاطمه باقری» و لوح دوم اعطا می شود. این بخش برای «تحقیق متمرکز، توجه خلاقانه و استفاده از تکنیک های بصری مناسب در روایت» به اثر «مهمات ۲» به تهیه کنندگی آقای «سید احمد موسویان» و فانوس این بخش به اثر « نگاه جهان وطنی و پاسخ به موقع و خلاقانه به شرایط روز” سندباد” به تهیه کنندگی آقای “محسن حاج کرمی”.

  توبیخ راوی کتاب مچتای سنگستان توسط رهبر انقلاب/ مچتای سنگستان توصیفی بی تعارف از اسارت است.

همچنین هیئت داوران از توجه و اهتمام برنامه های «دی بی سی» و «پاورقی» برای «پاسخگویی سریع و به موقع به مشکلات و اتفاقات روز» قدردانی می کند.

در قسمت کلیپ ها و آیتم های تلویزیون

با قدردانی از نمایش «دلدادگان» به کارگردانی آقای «امید مدج» و نمایش «گرفتار به» به کارگردانی آقای «احسان سنایراد»،

جایزه افتخاری این اداره به دلیل «توجه به فرهنگ کشتی، بازآفرینی الگوی ورزشی و انتخاب مضمون از دستاوردهای جامعه ایران» به «مزارونی پهلوان» به کارگردانی آقای «فرح بخش فرهیدنیا» تعلق می گیرد.

در بخش موشن گرافیک

با قدردانی از اثر “شمال به جنوب” به کارگردانی آقای “احسان صنیراد” و “طلوع کلمات” به کارگردانی آقای “سعید فتاحی”،

این بخش به دلیل «شناخت مشکل و خلاقیت در حل آن» به فیلم «نفتی نشی» به کارگردانی آقای «محسن رسولی» لوح افتخار اهدا می کند.

در بخش تلویزیون اینترنتی

جایزه این اداره برای «کشف و پرداخت یک کالای ارزشمند» به ساخته «درآمد دلار صابون» به کارگردانی خانم «فاطمه عابدزاده» تعلق می گیرد.

در بخش اخبار

این بخش لوح افتخار «کشف معضل اجتماعی، توجه به بهداشت عمومی و افشای پشت صحنه سبک زندگی غربی» را به اثر «متادون بس است» به کارگردانی خانم «هادی زاهدی» اهدا می کند.

همچنین لوح افتخار دیگری از سوی این اداره برای «نگرش متفاوت به موضوع و ایجاد ارزش خبری» به نمایش «ایستگاه شهادت» به کارگردانی خانم «فاطمه آقامحمدی» اهدا شد.

هیئت داوران فانوس به دلیل «شجاعت و کشف مشکل از نگاه مسئولان و مطالبه گری» اثر «پسماندهای صنعتی که جان می گیرند» به کارگردانی خانم «زهره بیادی» به این بخش اهدا کرد.

  تورم آلمان به بالاترین حد خود در 40 سال گذشته رسیده است

هیئت داوران در بخش «فیلم ما»؛ متشکل از آقایان محمد نیکدل، سهیل حاجی پور، مهدی عشقی، خانم هاجر صفایی، خانم مریم حسنیه، علاوه بر تمجید از اثر «عمو سردار» به کارگردانی آقای «مهراب عبدالله زاده» به دلیل «جسارت در خلق شخصیت- کار محوری و اثر «زمین پاک» به کارگردانی آقای «منصور مهدی زاده» به دلیل «تلاش مستندساز برای حل یک معضل اجتماعی با استفاده از توانمندی های جمهوری اسلامی» و اثر «درباره آرتین» به کارگردانی ساپیدا شرهی. برای “پاسخ به موقع به یک رویداد واقعی”.

لوح افتخار این بخش به اثر «زنان جهادگر» به کارگردانی آقای حسن سهرابی برای «ثبت و نمایش کنش اجتماعی و مشارکت قهرمانانه زنان ایرانی در ادوار مختلف» و لوح دیگری برای «برخورد با هویت انقلاب اسلامی و حراست مقدس “در جغرافیای روستا و دور از مرکز” به اثر “خاطره” به کارگردانی آقای “سجاد اربابی” اهدا می شود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید