بزرگترین دستاورد دولت سیزدهم بازگرداندن اعتماد و امید به مردم است/ دولت برنامه های محرکی برای تشویق مردم به اجازه ساخت و ساز دارد.

گروه سیاسی رجانیوز: محسن منصوری روز دوشنبه در آیین افتتاح پروژه های عمرانی در شهرستان بهارستان اظهار داشت: جلوگیری از ساخت و سازهای غیرمجاز از اولویت های دولت است و خوشبختانه در چند سال گذشته میزان ساخت و سازهای غیررسمی در استان تهران کاهش یافته است.

این مسئول اضافه کرد: با توجه به سرریز جمعیت در استان تهران با نگاه و برنامه ریزی برای آینده نباید اجازه ساخت و سازهای غیرمجاز را داد تا برای اصلاح آن مجبور به صرف وقت و هزینه شویم.

وی بر مشارکت مردم در بهسازی و نوسازی بافت های فرسوده شهری تاکید کرد و خاطرنشان کرد: برای بهسازی و تغییر ساختارهای یک شهر نباید از سرمایه اقتصادی و اجتماعی مردم عمدتاً با اعتبارات و منابع محدود دولتی غافل شد. کارهای بزرگ را نمی توان انجام داد، مردم هامورا باید تلاش کنند تا شاهد رشد و شکوفایی شهر باشند.

استاندار تهران ادامه داد: مردم سالاری در گفتار نیست، در عمل و خدمت است، بزرگترین دستاورد دولت سیزدهم بازگرداندن اعتماد و امید به مردم است.

30 خبر اولیه

افتتاح پروژه عمرانی 130 میلیارد تومانی در شهرستان بهارستان

این مسئول در پایتخت اعلام کرد: با تلاش جهادی مسئولان شهرستان در بهارستان پروژه های خوبی با اعتباری بیش از 130 میلیارد تومان آماده افتتاح و بهره برداری است.

منصوری همچنین در آئین افتتاح چند پروژه عمرانی در فرهنگسرای نسیم شهر تاکید کرد: شهرستان بهارستان نیازمند توجه ویژه رهبری است؛ در حالی که این شهر بهارستان در حال انجام است. در حال حاضر برخی از کاستی ها وجود دارد که باید آنها را اصلاح کنیم.

  دولت به جای خودروساز و قطعه ساز تصمیم می گیرد

وی یادآور شد: بافت شهرستان بهارستان توجه ویژه ای را می طلبد، برای رسیدن به حداقل میانگین شاخص کشور در توسعه شهرستان باید پیشگام باشیم.

استاندار تهران با اشاره به افتتاح پروژه سرای در منطقه نسیم شهر خاطرنشان کرد: سیاست دولت انقلاب تکمیل پروژه هایی است که چندین سال بلاتکلیف مانده اند و اقدامات خوبی در شهرستان بهارستان انجام شده است. ، و اکنون شاهد بهره برداری از ساختمان روستای اورین، ساختمان اورژانس اجتماعی شهرستان بهارستان و سرای هستیم. ما در منطقه نسیم شهر هستیم.

شهرستان بهارستان با 750 هزار نفر جمعیت در سه شهرستان و دو بخش گلستان و بستان یکی از شهرستان های استان تهران است که در جنوب غربی پایتخت قرار دارد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید