بسکتبال ایران در رده ششم آسیا قرار دارد

به گزارش رجانیوز، در جدیدترین رده بندی قدرت تیمی آسیا، تیم ملی بسکتبال ایران قرار است با ژاپن در رده ششم قاره کهن دیدار کند.

با توجه به اینکه تیم های آسیایی خود را برای حضور در پنجره چهارم جام جهانی آماده می کنند، سایت فیبا در گزارشی از وضعیت تیم های فعلی به توانمندی ها، قدرت و شانس آنها در این مرحله پرداخت. و بر این اساس شاگردان سعید ارمغانی در جایگاه ششم قرار گرفتند.

در این گزارش آمده است؛ در این رده بندی، تیم های حاضر در پنجره چهارم، با تیم ملی بسکتبال استرالیا در رتبه اول و لبنان در رتبه دوم قرار دارند.

تیم ملی بسکتبال نیوزلند در جایگاه سوم قرار گرفت و اردن، ژاپن و ایران در رده های بعدی قرار گرفتند. تیم های بسکتبال فیلیپین، چین، بحرین، عربستان سعودی، قزاقستان و هند به ترتیب در رده های هفتم تا دوازدهم قرار دارند.

لازم به ذکر است شاگردان سعید ارمغانی در چارچوب چهارمین پنجره انتخابی جام جهانی بسکتبال عصر پنجشنبه در تهران میزبان تیم ملی ژاپن خواهند بود.

تیم ملی بسکتبال ایران که هفته گذشته به ژاپن سفر کرده بود، در دو دیدار تدارکاتی و دوستانه مقابل ژاپن با تیمی متشکل از بازیکنان جوان و چند نفر از اعضای اصلی خود صف آرایی کرد و شکست خورد.

  ما موشک هایمان را تیز کرده ایم و دیگر نیازی به انتقال آنها از ایران نداریم، مدت هاست که پهپاد می سازیم.

دیدگاهتان را بنویسید