بقایای این کلانشهر پس از عملیات تخریب تخریب شد

معاون اجرایی رئیس جمهور با اشاره به تخریب بقایای این کلانشهر پس از تخریب، گفت: عملیات آواربرداری از کلانشهر را نمی توان متوقف کرد و همه دستگاه ها با امکانات موجود کار می کنند.

به گزارش رجانیوس به نقل از فارس، سید صولت مرتضوی معاون اجرایی رئیس جمهور صبح امروز دوشنبه در محل حادثه در ساختمان متروپل حضور یافت و ضمن حضور در روند آواربرداری گفت: از آواربرداری نیز قدردانی می کنم.

وی افزود: حادثه کلانشهر حادثه تلخی بود که در آن 38 نفر از هموطنان عزیزمان جان شیرین خود را از دست دادند و تعدادی نیز مجروح شدند. آقای رئیس جمهور در این سفر دستورات لازم را صادر کردند.

معاون اجرایی رئیس جمهور گفت: با توجه به دستور رئیس جمهور در ایام نوروز مبنی بر بررسی پیشنهادات استان خوزستان در مورد طرح توسعه کلی شهرهای آبادان و هرمشهر، برای محاسبه مشکلات شهرها به استان خوزستان آمدیم. در یک برنامه ریزی مدون «برخی مشکلاتی که باید حل شوند.

مرتضوی در خصوص تخریب این کلانشهر گفت: فرماندهی عملیات در این منطقه متعلق به استاندار است که خوشبختانه با تدبیر ادامه یافت و قرارگاه خاتم الانبیا به صورت پیمانکاری وارد منطقه اروند شد و دستگاه اجرایی وارد عمل شد.

وی گفت: مجوزهای لازم برای تخریب و تسریع موضوع صادر شده و کار قطعا ادامه خواهد داشت یعنی پس از آواربرداری، اقوام باقیمانده سازه ها را تخریب می کنند و نمی توان کار را تعطیل کرد. همه دستگاه ها در پروژه هستند.

  پشت صحنه سمیت محصولات کشاورزی

دیدگاهتان را بنویسید