بهترین مرکز اجاره اسپیس فریم در تهران و کرج

images 1657021132 خبر اولیه

قاب فضایی چیست؟

قبل از هر چیز بهتر است تعریف دقیقی از این سازه ها به دست آوریم. اسپیس فریم ها ابزار بسیار کاربردی هستند که برای ساخت سازه های موقت استفاده می شوند. فضای نمایشگاهی در واقع سازه ای با اشکال هندسی منظم است که با اتصال به یکدیگر ساختاری مشخص را تشکیل می دهند. این سازه ها بسته به نوع کاربری انواع مختلفی دارند و در مناطق مختلف مورد استفاده قرار می گیرند. ممکن است بارها اسپیس فریم ها را از نزدیک دیده باشید اما آنها را با این نام نشناسید. اصطلاح داربست بیشتر شناخته شده است و بیشتر برای سازه های موقت رایج است. طراحی و ساخت منحصر به فرد فضاها و استفاده از روش های مختلف در اجرای این سازه ها باعث شده است تا در صنعت تبلیغات، تشریفات و ملزومات، برپایی نمایشگاه های مختلف و در بسیاری موارد دیگر با جنبه تبلیغاتی مورد استفاده قرار گیرد. به سادگی با اجاره یک فضا و استفاده از ابزار تشکیل دهنده آن می توانید به طراحی متفاوتی در اجرای این سازه برسید. از آنجایی که قطعات این داربست توسط بست و پیچ و مهره به یکدیگر متصل می شوند، می توان طرح های مختلفی برای آن ایجاد کرد.

علاوه بر این، استفاده از بست برای اجرای اسپیس فریم ها، آنها را به سازه های موقت تبدیل کرد، زیرا می توانید پس از رفع نیاز کاربر، سازه را مونتاژ کرده و با بازکردن بست ها به مکان موقت دیگری منتقل کنید. این قابلیت برای آن دسته از شرکت هایی که با اجاره فضاها به کاربران خود خدمات ارائه می کنند بسیار ایده آل است زیرا نگهداری از فضاها یا سازه های راه اندازی و آماده و البته حمل و نقل این سازه ها اصلا کار ساده ای نیست و اصلا منطقی به نظر نمی رسد . اگرچه نگهداری و حمل قطعات فضایی برای استقرار آن در شرایط مختلف معقولتر به نظر می رسد. اتصال قسمت های مختلف فضا به کمک بست های مخصوص، علاوه بر طرح های مختلف، استحکام قابل قبولی به سازه می دهد. وقتی صحبت از طراحی اصولی و استاندارد می شود، دقیقاً به دنبال استحکام و دوام یکسان سازه فضاکار در مناطق مختلف صنعتی و تجاری هستیم.

  شهردار رشت برکنار شد پایگاه اطلاع رسانی رجا

images 1657021475 خبر اولیه

کاربردهای متفاوت قاب فضایی چیست؟

حال که با این سازه ها و نحوه اجرای آنها در موقعیت های مختلف آشنا شدید، بهتر است کاربردهای مختلف این چرخ دنده های فلزی را بدانید. اجاره فضای نمایشگاهی برای ساخت غرفه های مختلف نمایشگاهی طراحی و اجرای سوله های دائمی و موقت با استحکام و دوام قابل قبول طراحی و ساخت انواع قاب برای نمایش بنرهای تبلیغاتی در شهرها ساخت طاق های مختلف مانند طاق نصرت برای مراسم بزرگ ساخت پارکینگ های موقت و دائمی، اجرای قفسه های نمایشگاهی، استفاده از فضا برای ایجاد داربست های سرپوشیده برای مجالس عروسی و …، استفاده از این سازه برای نورپردازی باغ ها و تالارهای عروسی و بسیاری موارد دیگر در حال انجام است. . همانطور که گفته شد از فضاها برای سازه های دائمی نیز استفاده می شود.

اگرچه طراحی فضاها برای اجرای سازه های موقت بهینه شده است، اما استحکام و مقاومت بالای این تاسیسات، آنها را برای قرار دادن داربست و سازه های دائمی ایده آل می کند. به این ترتیب می توانید با هزینه بسیار کم به ساختاری دائمی با ویژگی های مثبت دست یابید. به منظور ایجاد سازه های دائمی با استفاده از اسپیس فریم، باید خرید این سازه را مد نظر قرار دهید زیرا اجاره فضا مدت معینی دارد. در مورد استفاده از Space یک نکته را در نظر داشته باشید، می توانید دقیقاً مطابق با فضا برای نصب Space آن را اجاره یا خریداری کنید. چکش خواری فضاها باعث می شود که این سازه ها در اندازه های مختلف ساخته شوند. وقتی صحبت از ساخت و ساز موقت می شود، ذهنیت برخی افراد ممکن است به سمت ساخت و سازهای سست و غیر استاندارد معطوف شود. این سازه ها مقاومت و سازگاری بالایی در برابر عوامل مختلف محیطی دارند.

  خبری از بانک قرض الحسنه مهر ایران از وام 500 میلیونی نیست!

قیمت اجاره اسپیس فریم

با وجود تمام مزیت هایی که در مورد اسپیس فریم ها ذکر کردیم، خرید آن ها اصلا گزینه ایده آلی به نظر نمی رسد. فقط در شرایطی می توانید به خرید فضا فکر کنید که قصد دارید خودتان با اجاره فضا درآمد کسب کنید. برای این کار باید مکان مناسبی برای نگهداری قطعات این سازه داشته باشید و در هنگام اجاره آن بتوانید شرایط مناسبی را برای حمل و ارسال داربست ایجاد کنید. اگر برای مدت زمان محدودی به داربست قاب نیاز دارید، اجاره آن معقول ترین راه حل است. قیمت اجاره این سازه ها یکی از عوامل مهم در استفاده از آنها می باشد. عوامل مختلفی در تعیین هزینه اسپیس فریم نقش دارند. به عنوان مثال: نوع استفاده مشتری، متراژ مورد نیاز در ساختار اجرایی، زمان اجاره، نحوه تحویل و هزینه حمل و نقل و در نهایت شرکت لیزینگ قیمت اجاره فضای داربست را تعیین می کند. در نهایت قیمت اجاره این سازه ها بر حسب متر مربع تعیین می شود.

images 1657021559 خبر اولیه

برای اینکه بتوانید اسپیس فریم ها را با قیمت مناسب و مقرون به صرفه اجاره کنید، باید یک شرکت خدماتی معتبر در این زمینه پیدا کنید. علاوه بر قیمت، نکته بسیار مهمی در نصب این سازه وجود دارد که تجربه و مهارت در نصب اسپیس فریم است، این سازه ها به طور مستقیم با ایمنی و سلامت کاربران و همچنین ایمنی و کیفیت سروکار دارند. نصب آنها باید رعایت شود.بسیار مهم است. شرکت های معتبر عرضه کننده این سازه ها فضا را اجاره می کنند و خدمات نصب و راه اندازی را نیز ارائه می دهند. به این ترتیب از ایمنی ساخت و ساز مطمئن خواهید شد. در نهایت می توانید این سازه های متفاوت و زیبا را با هزینه بسیار کم و بدون اتلاف وقت در مکان های مختلف قرار دهید و پس از مراسم یا استفاده های خاص خود به مکان دیگری انتقال دهید.

  صفحه مورد نظر شما یافت نشد.

شرکت خدمات تولیدی اسپیس سازان

این شرکت معتبر و خوش نام با اجاره فضا در تمام نقاط تهران و کرج و البته در تمام نقاط کشور آماده خدمت رسانی به مشتریان خود می باشد. با توجه به فضای محدود در شهرهای پرجمعیت مانند تهران، ایجاد سالن های موقت برای برپایی نمایشگاه ها و غرفه های مختلف و همچنین کاربردهای مختلف گزینه بسیار ایده آلی است. اجاره و استفاده از این سازه ها بسیار ارزان تر از اجاره مکان های دیگر برای برگزاری نمایشگاه ها و رویدادهای مختلف است. اسپیس سازان با دارا بودن تکنسین های متخصص و حرفه ای ضمن عرضه انواع سازه های فضایی با قیمت بسیار مناسب، ارسال و نصب داربست و اسپیس فریم نمایشگاهی را به صورت رایگان انجام می دهد.

برای اطلاعات بیشتر روی لینک زیر کلیک کنید.

اسپیس سازان

دیدگاهتان را بنویسید