بهترین کتاب های فلسفه و منطق برای امتحان

=اهمیت بهترین کتاب های فلسفه و منطق در کنکور مرد

یکی از چالش برانگیزترین دروس علوم انسانی، درس فلسفه و منطق در کنکور است. این درس دارای 25 سوال امتحانی علوم انسانی است که داوطلبان برای پاسخ به هر سوال 1 دقیقه فرصت دارند. منابع درس فلسفه و منطقی که انتخاب می کنید تاثیر بسزایی در میزان یادگیری و پوشش نکات کتاب درسی دارد.

منبع اصلی درس فلسفه و منطق، خود کتاب درسی است، اما دستیابی به تسلط بالایی بر این درس بدون وجود وسایل کمک آموزشی خوب امکان پذیر نیست. جدای از کتاب درسی، پاورقی ها و مسائل جزئی نیز باید به صورت مفهومی مورد مطالعه قرار گیرد. مطالعه کتاب فلسفه و منطق در کنکور تکنیک ها و اصول خاص خود را دارد. در این مقاله با شما هستیم تا دلیل اهمیت این درس را روشن کنیم و بهترین کتاب های فلسفه و منطق کنکور را ارائه کنیم.

images 1658583944 خبر اولیه

چرا فلسفه و منطق در کنکور مهم است؟

بعد از ریاضیات، فلسفه و منطق دومین دروس پر چالش برای گروه انسانی هستند. نیاز به فلسفه و منطق در کنکور انسانی همیشه یکی از موضوعات مورد توجه است. محتوای درس فلسفه و منطق مستلزم درک عمیق و فلسفی مسائل است.

درس فلسفه و منطق یکی از سخت ترین دروس علوم انسانی به شمار می رود. در سال های اخیر سوالات امتحانی این دروس از چند قسمتی به تک قسمتی مفهومی تبدیل شده است. و در امتحان سوالاتی از نوع جدید مطرح شد. اخیراً سؤالات به گونه ای طراحی شده است که یک عبارت کلی در گزینه ها گنجانده شده است تا توانایی داوطلبان در تشخیص حقیقت و کشف مصادیق تخلف مشخص شود.

  استیضاح فاطمیون ناعادلانه است/ داخل چاه صد طبقه دولت قبل را نگاه کنید!

در مجموع باید گفت: یک درس فلسفه مستلزم درک فلسفی همراه با منطق عمیق در مسائل است و داوطلب برای پاسخگویی به تست ها باید علاوه بر مطالعه دقیق و دقیق این درس، بیابد. ارتباط عمیق با این درس به منظور درک مفاهیم مختلف این درس در درس ارتباط معنایی و مفهومی پیدا خواهد کرد. در واقع باید توجه داشته باشید که حفظ مطالب این درس (نیاز به فلسفه و منطق در کنکور انسانی) کمکی به پاسخگویی به سوالات امتحانی نمی کند.

نسبت فلسفه و منطق در زیر گروه 1 سه، در زیر گروه 2 و 3 یک، در زیر گروه 4 دو و در زیر گروه 5 دو است.

فهرست مهمترین منابع فلسفه و منطق برای امتحان

%DA%A9%D8%AA%D8%A7%D8%A8 %D9%81%D9%84%D8%B3%D9%81%D9%87 %D9%88 %D9%85%D9%86%D8%B7%D9%82 %D8%AC%D8%A7%D9%85%D8%B9 %D8%A7%D9%86%D8%B3%D8%A7%D9%86%DB%8C %D8%AE%DB%8C%D9%84%DB%8C %D8%B3%D8%A8%D8%B2 خبر اولیه

کتاب فلسفه و منطق بسیار سبز است

اگر بخواهیم یکی از بهترین منابع فلسفه و منطق را برای کنکور ارائه کنیم، بدون شک کتاب فلسفه و منطق کامل خیلی سبز یکی از انتخاب های اصلی است. در این کتاب ابتدا برای هر درس یک درسنامه کامل نوشته شده و پس از مطالعه آن تست های مربوط به همان قسمت تنظیم شده است.

پاسخ تشریحی تست های کاغذی نیز در انتهای آن نوشته شده است که عیب یابی و آموزش را به طور کامل برای داوطلبان تکمیل می کند. لینک دانلود بخشی از این کتاب در ادامه مقاله قرار داده شده است.

%DA%A9%D8%AA%D8%A7%D8%A8 %D9%81%D9%84%D8%B3%D9%81%D9%87 %D9%88 %D9%85%D9%86%D8%B7%D9%82 %DA%A9%D9%86%DA%A9%D9%88%D8%B1 %D9%85%D8%B4%D8%A7%D9%88%D8%B1%D8%A7%D9%86 %D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4 خبر اولیه

کتاب فلسفه و منطق مشاوران

کتاب کامل فلسفه و منطق برای کنکور مشاوران آموزشی نیز در این دوره عملکرد خوبی داشته و دارای درسنامه نسبتا کاملی است. تست های این کتاب از سطح خوبی برخوردار بوده و علاوه بر تعداد مربوطه، از تنوع محتوایی خوبی نیز برخوردار است. این کتاب در مجموع شامل 2708 تست و آزمون کتبی می باشد. به طور کلی، مجموعه سوالات ارائه شده در مجموعه جامع فلسفه و منطق کنکور مشاوران آموزشی را می توان به دو بخش تشریحی و تستی تقسیم کرد.

  امسال برخلاف سال های گذشته هیچ قطعی برق نداشتیم

با توجه به گفته های نویسنده در مقدمه کتاب، سؤالات قسمت تشریحی بسیار کوتاه و صرفاً برای جمع بندی کتاب درسی است. این سؤالات تشریحی تحت عنوان «کتاب درسی را خلاصه کنیم» آورده شده است که شامل تعدادی سؤال تشریحی است که پاسخ صفحات آن در کتاب درسی آمده است و تعدادی سؤال خالی که پاسخ آنها در پایین همان «بیایید خلاصه کنیم» آورده شده است. کتاب درسی”.

پاسخ تشریحی تمامی سوالات در انتهای کتاب آمده است. پاسخنامه ها کامل و مفصل هستند و در مواردی که توضیح بیشتری نیاز باشد، توضیحات بیشتر همراه با بررسی دقیق سایر گزینه های سوال ارائه می شود. توصیه می شود حتی پاسخ سوالاتی که به درستی پاسخ داده اید را دوباره بخوانید، زیرا ممکن است در این فرآیند چیزهای جدیدی یاد بگیرید.

کتاب جامع فلسفه و منطق خرد گاج

از دیگر بهترین منابع فلسفه و منطق برای کنکور، کتاب جامع فلسفه و منطق ریز طبقه بندی گاج نیز یکی از انتخاب های بسیار خوب برای تکمیل منابع درس فلسفه و منطق کنکور انسانی است. کتاب های درسی این کتاب از کیفیت خوبی برخوردارند و بعد از هر کتاب درسی تست های استاندارد و جامعی تهیه شده است.

لازم به ذکر است که کتاب های درسی این کتاب کمی مختصرتر از خود کتاب سبز هستند، اما نمی توان آنها را نقد جدی کرد. همچنین نکته مثبت کتاب های درسی ریز طبقه بندی گاج بخشی به نام تخت گاز دارد.

در این قسمت ها نکات هر درس به صورت نمودار درختی می باشد که می تواند منبع بسیار خوبی برای مطالعه سریع و جمع بندی فلسفه و منطق امتحان باشد. لینک دانلود بخشی از این کتاب در ادامه مقاله قرار داده شده است.

  ارسال پیامک های تبلیغاتی از طریق شماره شخصی تخلف است

خرید کتاب فلسفه و منطق کنکور انسانی از کتابنه

کتابنه یکی از منابع تخصصی فروش کتاب های درسی، آزمون، دانشگاهی، عمومی و زبان های خارجی می باشد. برای خرید کتاب های فلسفه و منطق کنکور یا سایر کتاب های مورد نیاز خود می توانید به کتابفروشی مراجعه کرده و از تخفیف های ما بهره مند شوید.

دیدگاهتان را بنویسید