بیانیه جبهه پایداری به مناسبت هفته وحدت

گروه سیاسی – راجانیوس: جبهه پایداری انقلاب اسلامی به مناسبت هفته وحدت و میلاد نبی مکرم اسلام (ص) بیانیه‌ای صادر کرد:

نِنَّ هَـذِهِ أُمَّتَُكُمْ أُمّـَةً أَحَـدَةً وَأَنَـا َاكَبُكُمْ فَاعْبُدُونِ »سوره مبارکه انبی

فرارسیدن میلاد پیامبر به رحمت حضرت محمد (صلی الله علیه و آله و سلم) روز بزرگی است که در آن خداوند ، با خلق بنده ای بزرگوار ، به انسانها ظلم و ستم خواهد کرد. ظهور منجی عادل را نوید داد و رسولی آفرید که بار سنگین رسالت الهی را در مواقع ظلم و بی عدالتی و تبعیض و فساد و جهل و نادانی به دوش بکشد و مصیبت و سختی را تحمل کند. دنبال قانون و عدالت و استقرار حکومت اسلامی است.

میلاد مسعودی که بیش از هزار و سیصد سال بعد در کشور ما و به رهبری امام روح الله (ره) به عالی ترین هدف خلقت یعنی ایجاد وحدت در راه عدالت و پیروزی حق بر باطل دست خواهد یافت. ) ، عنصر وحدت آنها ماهیت جدایی ناپذیر جنبش اسلامی خود را هدیه ای افتخارآمیز به ایران با تلاش و اتحاد مردم بصیر و با برکت پرچم اسلام ، استقلال ، آزادی و جمهوری اسلامی دانستند. در این عرصه مشارکت شیعه و سنی، کرد، لری، ترک، ترکمن، فارس، بلوچ، عرب، مناطق شهری و روستایی و احترام متقابل ادیان و مذاهب مصرح در قانون اساسی جمهوری اسلامی موجب پیشرفت کشور خواهد شد.

ملت بزرگ ما چهل و یک سال پس از پیروزی نهضت امام خمینی (ره) با عوامل وحدت بخش و تقسیم کننده به خوبی آشنایی دارند و وحدت حول اصول اساسی انقلاب و رعایت قانون مطلق را واقعی و غیرقابل تخلف می دانند. در حال حاضر ، هنگامی که سه قوه قضائیه ، مقننه ، مجریه و شهرداری ها و شوراها در یک راستا هستند ، یکی از م componentلفه های تقویت وحدت بین مردم یک حرکت جهادی از سوی مقامات برای تغییر و نجات ملت از فشار اقتصادی ناشی از آن است. به بی پروایی ، فرصت طلبی و دارایی های مادی و معنوی دولت رفته است.

  دیگر خبری از تحریم و نسخه نظامی جدول نیست

در این روند احزاب، اصحاب رسانه، سخنرانان و سخنرانان ضمن انتقاد درست از منافع ملی با ارائه راهکارهای دلسوزانه، باید هوشمندانه از تفرقه تجار خارجی جلوگیری کنند. حتی سازمان های غیرمتعهد اما طرفدار رژیم با “همزیستی مسالمت آمیز” و “تعامل مسالمت آمیز” می توانند اساس وحدت داخلی باشند. این خواسته ها منعکس کننده خواست صادقانه امت اسلامی تحت رهبری حکیمانه رهبر عزیز انقلاب اسلامی در دهه پنجم انقلاب است و در گام دوم اعلام و نتیجه قطعاً اعتماد عمومی را به عنوان ستون سرمایه و جزء اجتماعی افزایش می دهد. از قدرت ملی

و در حوزه منطقه ، خدا را شکر ، در سایه بیداری اسلامی و تقویت جبهه مقاومت ، شورش های استکبار کارساز نبود و استکبار جهانی و اقمار آن در حال انحطاط هستند. جبهه مقاومت در فلسطین ، لبنان ، سوریه ، عراق ، یمن ، افغانستان و دیگران. آنها اتحاد نانوشته و اتحادهای غیررسمی را در برابر ظلم و بی عدالتی آدم خواران نشان دادند که دولت وحشیانه آمریکا را به زانو در آورد. شورش های داعش و ترفندهای سازش آمیز.و وحدت در منطقه حول محور عدالت و اصل اخراج آمریکا از منطقه پدیدار شد. اگرچه سیاست های برخی از پادشاهان ضد مردم و فرمانروایان برخی از دولت های منطقه علیه ایالات متحده و رژیم صهیونیستی کودک کش برای حفظ آنها مفید است و برای تقویت قدرت آنها دروغ است ، اما به زودی نتیجه این خیانت ها و جنایت ها سقوط حکومت و قدرت آنها و پیروزی. افراد ستمگر رهبری خواهند کرد. چون خائن محکوم به فناست.

  رای پرونده تخلفات ارزی 4200 تنی به زودی اعلام می شود

در صحنه بین المللی وحدت دولتهای اسلامی حول محور جهان بینی توحیدی ، دین اسلام ، قرآن کریم و تلاش برای تقویت ارزشهای اسلامی به عنوان یک ضرورت در اولویت است. گریه های سید حسن نصرالله ، ابراهیم زازاکی ، لوئیس فراهان و دیگران. در قلمرو جهانی در هم تنیده شده اند و به عنوان مشتی قدرتمند از فرهنگ ثبات و مقاومت ایالات متحده و رژیم اشغالگر و مزدوران آنها “آلیس صبح نزدیک است” مورد هدف قرار گرفته اند.

این امر وحدت باشگاه تحریم و خشم مقدس خلق ها را در برابر تحریم های ظالمانه دشمنان اسلام و بشریت باز خواهد کرد. سقوط کاخ سیاه ، چه ترامپ و چه بایدن ، نتوانست به اجماع جهانی علیه ایران اسلامی دست یابد و جهت گیری های منطقی سیاست خارجی دولت سیزدهم بر تقویت روابط با کشورهای همسایه و تقویت دیپلماسی اقتصادی و خواب پرآشوب ایالات متحده متمرکز بود. و متحدان آنها وی ساخت دولت بزرگ ایران اسلامی را بدون تفسیر رها کرد و هزینه های آن را ناکارآمد کرد. تمدن بی‌اساس آمریکا با سیاست‌های گناه‌آمیز و غیرانسانی‌اش، با اتحاد روزافزون مستضعفان به نزول سرعت خواهد یافت.

جبهه پایداری انقلاب اسلامی در این برهه حساس و نقطه عطف مهم تاریخی از ملت فهیم و قهرمان می خواهد که با حمایت و تقویت دولت مردمی در محور ولایت فقیه بر ارزشهای الهی ، عقلانیت ، معنویت و عدالت تکیه کنند. و سخت کوشی و عزت . . خون پاک شهدا و اتحاد و همبستگی مورد تأکید امام خمینی (ره) و رهبر محترم موتورهای پیشرفت و تعالی هستند و اجرای بند منشور دومین گام انقلاب است.

  قوانین جدید سفر در پاکستان اعلام شد

و از الله التوفیق و علیه التکلان

جبهه پایداری انقلاب اسلامی

دیدگاهتان را بنویسید