بیانیه دربی/ نگاهی به وضعیت اسفناک فوتبال ایران

گروه ورزش – رجانیوز: 90 دقیقه اعتراض و روزها بیانیه نویسی! لیگ برتر ایران که صفت یک حرفه ای را یدک می کشد مدتی است که دیگر لیگ فوتبال نیست و به لیگ اعتراض و بیانیه تبدیل شده است. بازیکنان برای بازی فوتبال وارد زمین نمی شوند، بلکه برای اعتراض به داور گرم می شوند و از همان دقیقه اول شروع به حمله به داور می کنند.

اعتراض بازیکنان به داور آنقدر تکرار می شود که دیگر برای تماشاگران عجیب نیست. حتی رسیدن این روزها سرمربی در میانه زمین در طول مسابقه و حتی هشت دقیقه رفتار بازار در بزرگترین بازی لیگ بوبیدن برقاضی سینه و ناظر بازی این هم عادی شده است، چون می توانیم سطح لیگ خود را در سطح لیگ های چند سطحی آفریقا بدانیم و این رفتار متناسب با آن سطح است. اما لیگ ما با پدیده جدیدی روبرو می شود که حتی در لیگ های همسایگی آفریقا هم نمی بینیم. پدیده نوشتن بیانیه.

200665 خبر اولیه

5675621 خبر اولیه

در فوتبال ایران روزی نمی گذرد مگر بیانیه ای که یک تیم نوشته و با بیانیه تیمی دیگر جواب داده است. نقش اول این سیرک بزرگ فوتبال ایران دو تیم پرطرفدار کشور هستند که از قضا در دسته بندی قرار می گیرند. اولین و دومین آنها در جدول و در کورس قهرمانی هستند. موفق باشید “باشگاه فرهنگی و ورزشی” فقط برای تبریک و تسلیت مناسبت ها و برای زیبایی لوگوی تیم ها کارکرد دارد وگرنه ما از تیم های فوتبالمان نه فرهنگ میبینیم نه ورزش.

«کمپ به اصطلاح قلابی در دبی چه سابقه ای داشت که وزیر ورزش هم در مقطعی از اردو اظهار شرمندگی کرد؟» چرا به آن رسیدگی نشد؟ «ما به صراحت اعلام می کنیم که در صورت عدم شناسایی عاملان این پرونده اسنادی را در اختیار مراجع قضایی قرار خواهیم داد که خواب را از بین ببرند.

  صفحه مورد نظر شما یافت نشد.

ما امیدواریم که هیچ کس تحت تاثیر این باج گیری ها قرار نگیرد. پنالتی نشدن برای استقلالی ها در چند دربی اخیر آن طور که کارشناسان و حتی بازیکن حریف دیدند نشان می دهد که این فضاسازی ها بی تاثیر نبوده است. “

«آنچه شاهد آن هستیم فرافکنی و اخاذی و بداخلاقی در کنار هم است. این یک واقعیت تکراری است که باشگاه رقیب می خواهد خود را قربانی معرفی کند و طبق معمول حقایق را تحریف می کند.

… باید به طراحان این بیانیه ها که به اصطلاح مبارز می شوند یادآوری کرد که از عذرخواهی شما قوی تر باشند و نبرد را در شرایط مساوی تجربه کنند.

«چطور همین باشگاه وقتی همه جور تخلف کرده و باشگاه های دیگر از آن شکایت کرده اند و به جایی نرسیده اند، عدالت را به یاد نمی آورد، اما به باشگاه های دیگر و فقط زمانی که منافع آنها ایجاب می کند، ژست عدالت را نشان می دهد. ? – از این همه تناقض ناراحت نیستی؟

جملات بالا مشتی از اظهارات دو تیم پرطرفدار کلانشهری است که مملو از توهین ها و توهین هایی است که فضای فوتبال ایران را مسموم می کند و فضای هواداران را ملتهب می کند.

پرسپولیس و استقلال قطعا پرطرفدارترین تیم های ایران هستند که طرفداران زیادی از جمله نوجوانان را به خود جذب می کنند، اما به جای تلاش برای ترویج فرهنگ و آداب و رسوم هواداران ورزشگاه، دست به رفتارهای غیراخلاقی می زنند و جو را چنان ملتهب می کنند که اگر ورزشگاه ها پر شود. بعید است شاهد صحنه‌های تلخ و دردناک درگیری بین تماشاگران باشیم، مانند اتفاقی که ماه گذشته در مکزیک رخ داد که در آن 17 نفر کشته و 44 نفر مجروح شدند.

  قیمت لوازم خانگی را جدی بگیرید

0c8e6b0e 42b9 45c6 afe7 7764adbb3b55 خبر اولیه

ما فراموش نکرده ایم درگیری دو دوست قدیمی برای دیدار پرسپولیس و کاشیما در فینال لیگ قهرمانان آسیا؛ زمانی که دو طرف در جریان یک شعار فوتبال با هم برخورد کردند و یک طرف مرد دیگری را با ماشینش تعقیب کرد و منجر به قتل او شد.

دیدگاهتان را بنویسید