بیت کوین دوباره سقوط خواهد کرد

پیتر شف، اقتصاددان آمریکایی، در توییتر تکرار کرد که بیت کوین بی فایده است و در آستانه یک رکود جدید است، با کاهش قیمت بیت کوین به 10000 دلار یا کمتر.

رئیس در توییتر نوشت: “با توجه به نمودار بلندمدت قیمت بیت کوین، تصور کنید که وقتی نمونه های مجازی از 30000 دلار به پایین می آیند، به چند هزار دلار کاهش می یابد.”

او معتقد است که کاهش به 10000 دلار محتمل به نظر می رسد، اما دلیلی برای در نظر گرفتن 10000 دلار زیر قیمت بیت کوین وجود ندارد.

رئیس معتقد است که اگر نمودار دو قله فنی برای بیت کوین تکمیل شود، قیمت واقعی بیت کوین صفر خواهد شد.

14001127000564 Test NewPhotoFree خبر اولیه

به گفته پیتر چف، نمودار فعلی قیمت بیت کوین نشان دهنده دو قله است و این روند نشان می دهد که بازار نزولی سنگینی خواهیم داشت.

شفت، مدیر اجرایی موسسه سرمایه گذاری یورو پاسیفیک، بارها نسبت به ارزهای مجازی ابراز تردید کرده است و همچنان معتقد است که بیت کوین یک حباب بزرگ است و به زودی می ترکد و افرادی که آن را خریداری کرده و نگه داشته اند، همه چیز را از دست خواهند داد. پدر

او به دلیل پیش بینی بحران اقتصادی سال 2008 و از دست دادن دسترسی به کیف پول دیجیتال خود در دو سال پیش شناخته شده است و گفت که رمز ورود او دیگر کار نمی کند. او سپس گفت که می‌دانستم خرید بیت‌کوین اشتباه است، اما فکر نمی‌کردم آنقدر بد باشد.

بیت کوین نوامبر گذشته تا حدود 69000 دلار افزایش یافت، اما اکنون به 44000 دلار کاهش یافته است.

  گزارش سازندگی در مورد منفورترین رئیس جمهور / بررسی شکست های دیپلماتیک "دیپلمات های دیپلماتیک"

پایان /

دیدگاهتان را بنویسید