بیشتر نقشه های دشمن بر روی عملیات روانی متمرکز است

گروه سیاسی رجانیوز: اجلاس فصلی فرماندهان، معاونان و روسای فرج با حضور سردار واحدی به صورت ویدئو کنفرانس و با حضور فرماندهان انتظامی استان های سراسر کشور در ستاد فرماندهی کل نیروی انتظامی برگزار شد.

من گزارش میدم رجانیوز; احمد وحیدی وزیر کشور در این دیدار یاد و خاطره امام راحل و شهدای والامقام انقلاب اسلامی، دوران دفاع مقدس، حافظ حرم و حریم نظم و امنیت به ویژه شهید ستوان را گرامی داشت. سرلشکر حاج قاسم سلیمانی و یارانش. شیراز را نیز گرامی می داریم و برای فرمانده کل ارتش آرزوی طول عمر همراه با سلامتی روزافزون داریم.

وزیر کشور افزود: حضور در محضر فرماندهان، معاونان و سران فرج را توفیق می‌دانم و از اقدامات مجاهدانه، مدبرانه و دلسوزانه فرماندهان، افسران، کارکنان و درجه‌داران قدردانی می‌کنم. فاراژ نقش خود را برای تضمین نظم و قانون و خداوند نگهبانان امنیتی را حفظ کند.

واحدی با اشاره به گستردگی ماموریت پلیس از مرز تا مرکز گفت: نیروی انتظامی کشور در مراحل و شرایط مختلف از سیل، زلزله، آتش سوزی گرفته تا تلاش دشمنان و بدخواهان نظام اسلامی برای ایجاد و ایجاد القای ناامنی و ناامیدی، تلاش برای امنیت مردم میدان، از زحمات نیروی انتظامی برای خدمت به کشور و مردم قدردانی می کنیم.

مأموریت اربعین، برگ زرینی در کارنامه افتخارات فراج است

این مسئول با پرهیز از ایفای نقش مطلوب و موثر فرج در کنگره معنوی و بزرگ اربعین حسینی (ع) گفت: نیروی انتظامی در ماموریت اربعین حسینی (ع) نیز برگ زرین دیگری به کارنامه افتخارات این اربعین افزود. نهاد انقلابی

  تفاوت تولید / پیشرفت خودروی ایرانی و آلمانی چیست؟

وزیر کشور در ادامه با بیان اینکه نیروی انتظامی با قدرت، اقتدار، مجاهدانه و با رویکردی خردمندانه و معقول در صحنه های میدانی و عملیاتی ظاهر می شود، تاکید کرد: نیروی انتظامی کشور اقدامات ارزنده ای را برای مقابله با اغتشاشات و توطئه های مردم انجام داده است. دشمنان

وحیدی با بیان اینکه دشمنان از پیشرفت کشور نگران و عصبانی هستند، ادامه داد: جمهوری اسلامی ایران در عرصه های مختلف به دستاوردهای مطلوبی دست یافته و این دستاوردهای روزافزون خشم دشمنان و بدخواهان این نظام و مردم را برانگیخته است.

وی در ادامه با بیان اینکه دشمن برای آسیب رساندن به کشور به هر تاکتیک و توطئه ای متوسل می شود، تاکید کرد: بیشتر توطئه دشمن در این مرز معطوف به عملیات روانی است و شاهد روایت های دشمن مبتنی بر دروغ و فریب و تمرکز بر جنگ بوده است. و توطئه ما ترکیبی هستیم.

وزیر کشور با اشاره به تجربه نیروی انتظامی در ماموریت های مختلف گفت: خوشبختانه نیروی انتظامی کشور در زمینه مقابله با توطئه های دشمن و جنگ تلفیقی مقتدر بوده است و باید به این امر ادامه دهیم. رویکرد قدرتمند، هوشمندانه و خردمندانه در برابر توطئه‌ها و تهدیدهای جدید دشمنان».

اقتدار و هوشمندی پلیس برای حفظ امنیت

باید بگویم؛ فرمانده انتظامی کشور نیز در این جلسه به تنوع، گستردگی و پیچیدگی ماموریت های پلیس اشاره کرد و اظهار داشت: نیروی انتظامی همواره در نهایت توان، مقتدر، عاقل و هوشمند در عرصه حفظ امنیت، آرامش مردم و مردم است. ارزشهای والای انقلاب اسلامی و نظام و امنیت کشور پابرجاست.

  بازی مضحک آقای نماینده و رسانه ها در حمایت از علی لاریجانی / از اعتصاب غذای تئاتری تا طرح بی کفایتی رئیس!

سردار حسین اشتری با بیان اینکه فرج یک نهاد ولایی، انقلابی و مردمی است، یادآور شد: حمله دشمن به فرج نشان از کارآمدی و کارآمدی این نهاد انقلابی، استانی و مردمی دارد و البته حمایت مردم از نیروی انتظامی بزرگترین سرمایه ماست.

عالی ترین مقام انتظامی کشور تاکید کرد: ما مدافعان انقلاب اسلامی و مردمی با روحیه و ایمان دینی، انقلابی و ولایتمداری هستیم و امنیت مردم خط قرمز ماست.

دیدگاهتان را بنویسید