بیمه خانوار تقریبا دو برابر شده است

معاون تامین اجتماعی گفت: طرح های بزرگ و موثری در سال گذشته در تامین اجتماعی اجرا شد.

به گزارش رجانیوس، مهرداد قریب در اولین نشست هم اندیشی مدیران بیمه که با محوریت راهبردی موضوع «بازنگری راهکارهای توسعه بیمه و تامین اجتماعی» برگزار شد، از تلاش ها و تلاش های همکاران در سراسر کشور تقدیر کرد. گفت: و تاثیر آن سال گذشته در این سازمان اجرا شد. طرح های توسعه دیگری برای امسال و سال آینده در دستور کار قرار دارد.

وی افزود: تمرکز بر تغییر تنها ایجاد منابع بیشتر نیست، بلکه هدف اصلی تامین اجتماعی ارائه خدمات با کیفیت است. با ایجاد تغییر، ما به طور همزمان ایجاد منابع جدید، مدیریت هزینه و رضایت ذینفعان را دنبال می کنیم.

قریب افزایش منابع، بهینه سازی هزینه ها و ارتقای بهره وری و روان سازی فعالیت ها را از راهبردهای کلان معاونت تامین اجتماعی برشمرد و گفت: باید در همه این زمینه ها برنامه ریزی دقیقی داشته باشیم. در ساده سازی، تمرکز ما بر هوشمندسازی و دیجیتالی شدن فعالیت ها است که منجر به افزایش بهره وری و کاهش هزینه ها می شود.

وی در خصوص اجرای طرح کلی بیمه خانواده ایرانی گفت: بیمه زنان خانه دار، دانشجو، کارفرما و …. در سال‌های اخیر در دستور کار قرار گرفته است، اما به نظر می‌رسد فعالیت‌ها در این زمینه باید افزایش یابد. «در یکی دو ماه اخیر با اطلاع رسانی بیشتر و توسعه بیمه فناوری اطلاعات، بیمه هاست تقریبا دو برابر شده است.

معاون بیمه ای سازمان تامین اجتماعی گفت: کمیته راهبری گسترش پوشش تامین اجتماعی در سازمان تامین اجتماعی با مشارکت واحدهای مختلف تشکیل شده و به زودی دستورالعملی تهیه و به تمامی استان ها ابلاغ می شود.

  با این ادویه دیابت را درمان کنید

دیدگاهتان را بنویسید