بیمه نامه مسئولیت دوچرخه سواران بیمه ملت معرفی شد

به گزارش روابط عمومی بیمه ملت، مراسم افتتاحیه محصول ابداعی و جدید این شرکت، بیمه نامه مسئولیت بیمه شخص ثالث دوچرخه با برند «جاده سبز ملت» با حضور رسول هاشم کندی اسدی، رئیس فدراسیون دوچرخه سواری، اعضای تیم ملی دوچرخه سواری ایران، علیرضا یزدان دوست، مدیرعامل، محمدتقی چراغی و مهدی کشاورز بهادری، اعضای هیات مدیره و جمعی از نایب رئیس و مدیران بیمه ملت برگزار شد.

در این مراسم علیرضا یزدان دوست با اشاره به اینکه بیمه مسئولیت دوچرخه سواران در قبال شخص ثالث محصول ابتکاری و انحصاری بیمه ملت است، گفت: تولید محصول جدید در صنعت بیمه نیازمند تلاش مستمر و همکاری واحدهای داخلی این شرکت است. با بیمه مرکزی و گاهی اوقات اخذ مجوز برای یک محصول جدید طبق دستورالعمل مرجع نظارتی زمان زیادی می برد و با صدور مجوز این محصول بدون شک مجموعه شرکت از نتایج تیم بهره مند خواهد شد. کار کردن

مدیرعامل بیمه ملت افزود: امیدواریم با کمک فدراسیون دوچرخه سواری و استفاده از امکانات این فدراسیون در کشور، این محصول بیمه ای جایگاه خود را در بین دوچرخه سواران حرفه ای و آماتور باز کند.

وی با اشاره به فعالیت های مسئولیت اجتماعی بیمه ملت تصریح کرد: تلاش می کنیم این محصول جدید بیمه ای را با حق بیمه کاملاً اقتصادی عرضه کنیم و امیدواریم با پوشش های مختلف مورد استقبال مردم دوچرخه سوار قرار گیرد.

قدردانی ریاست فدراسیون دوچرخه سواری از سوی بیمه ملت

همچنین در این مراسم رسول هاشم کندی اسدی رئیس فدراسیون دوچرخه سواری از نظر مثبت بیمه کشوری برای دوچرخه سواری قدردانی کرد و گفت: دوچرخه سواری ارتباط تنگاتنگی با سلامت و پویایی جامعه دارد. هر کدام از رشته‌های دوچرخه‌سواری فرصتی برای صنعت بیمه است و نگاه بیمه ملت به دوچرخه‌سواری و طراحی محصولی ویژه برای دوچرخه‌سواران اتفاق خوبی است که امیدوارم در بخش قهرمانی نیز منشا ارتباطات بیشتری باشد.

  زمستان سخت مردم و اقتصاد اروپا آغاز شده است

وی افزود: امیدوارم این بیمه نامه سرآغاز اتفاقات خوبی برای همکاری صنعت بیمه و جامعه دوچرخه سواری در بخش دولتی و حرفه ای باشد. با توجه به ارتباطی که فدراسیون با استان های کشور دارد، می توانیم این محصول را به خوبی در معرض دید عموم قرار دهیم.

رئیس فدراسیون دوچرخه سواری گفت: دوچرخه سواری علاوه بر پیوند با صنعت بیمه، با بخش های مختلف گردشگری و شهری نیز ارتباط مستقیم دارد و نظر مثبت بیمه ملت می تواند سرآغاز نگاه جدی به دوچرخه سواری در بین سایر سازمان ها و سازمان ها باشد. شرکت ها

برگ زرینی در حوزه مسئولیت اجتماعی بیمه ملت

امیرحسین قربانی، معاون توسعه بازار بیمه ملت نیز به آلودگی هوای تهران و شهرهای بزرگ کشور در این روزها اشاره کرد و گفت: افشای این بیمه نامه مصادف با روزهای آلودگی پایتخت است و ما را وادار به پرداخت هزینه کرد. توجه بیشتر به آسیب های جدی ناشی از استفاده از سوخت های فسیلی. استفاده از دوچرخه می تواند تحولی در فضای امروز تهران و شهرهای بزرگ کشور باشد و تقاضای بازار در رابطه با ارائه محصولی جدید که پاسخگوی نیاز جامعه باشد این گام بزرگ را برای ایجاد یک بیمه نامه جدید برداشته است. . این بیمه برای دوچرخه سواران حرفه ای و همه افراد قابل استفاده است.

مجید حسن پور، مدیر بیمه مسئولیت و طرح های ویژه بیمه ملت نیز به تشریح بیمه نامه مسئولیت شخص ثالث دوچرخه سواران پرداخت و گفت: این بیمه نامه بر اساس قوانین کشور به ویژه قانون مسئولیت مدنی تدوین شده است.

  اتحادیه گاز آسیای مرکزی، ایران هم هست؟

وی در معرفی این محصول گفت: دوچرخه به عنوان ابزاری قدرتمند در نگاه کلان شهرسازی نسبت به سایر وسایل حمل و نقل اولویت دارد و استفاده از دوچرخه تمامی شاخص های سلامت، ورزش، تفریح ​​و کاهش هزینه را فراهم می کند. در حالی که داشتن وسیله نقلیه ای در اختیار و با امنیت به زودی در فرهنگ جامعه نهادینه خواهد شد و این موضوع در تهیه بیمه نامه مسئولیت دوچرخه سواران در قبال شخص ثالث و در نتیجه با کمک مدیریت طرح و توسعه، ریسک و بازاریابی، مطالعات، تحقیقات و امکان سنجی بسیار جامع بود.

در پایان این مراسم برای فاطمه هداوند، مائده نظری، محمد گنج هانلو و محمد درزی رامندی اعضای تیم ملی دوچرخه سواری بانوان و آقایان و تعدادی از کارکنان دوچرخه سوار اولین بیمه نامه مسئولیت ثالث دوچرخه سواران صادر شد. شرکت بیمه ملت

باید بگویم؛ بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران در نامه ای به شرکت بیمه ملت ضمن تایید انحصاری بودن کالای عرضه شده و همچنین تایید لیست قیمت، اجرای بدون مانع این بیمه نامه را اعلام کرد.

دیدگاهتان را بنویسید