بینشان به سریال مخفی شبکه 3 تبدیل شده است

به گزارش رجانیوز، پخش سریال بینشان به کارگردانی راما کاویدل از دهه دوم محرم از شبکه سه سیما آغاز می شود.

سریال بنشان به نویسندگی مشترک آزیتا ایرایی و مهدی حمزه به کارگردانی راما کاویدل و تهیه کنندگی مرتضی رزاق کریمی در هفته های آینده در بیش از 30 قسمت از شبکه سه سیما پخش می شود.

همچنین لوگوی این سریال توسط حامد طلحبی طراحی شده است.

در تعریف مضمون و داستان سریال آمده است: برای حق و حقیقت شهرت آسان است; باید زندگی داد.

این سریال در لوکیشن های مختلفی در تهران ضبط شد و بخشی از سریال متناسب با حال و هوای ماجرا در کربلا جلوی دوربین رفت.

یکی از ویژگی های قابل توجه جدای از موضوع و پرداخت آن، حضور نسلی از بازیگران جوان در کنار بازیگران پیشکسوت به ویژه چهره های شناخته شده سریال های تلویزیونی است.

پرویز فلاحی پور، نیوشا زیگامی، قاسم زارع، مجید واشقانی، مریم کاویانی، سعید زارعی، نسرین نقیسا، مالک سراج، تومایی دانش بهزادی، رضا مولایی، نیلوفر پارسا، پویان گنجی، امیر سفیری، مهری الآقاما تفحصی راضی، ، بهروز قدری، مرتضی زارع، سینا قاسمی و رضا ایرانمنش، اتابک نادری با ارائه هلن نقیلو، امیررضا زرین بخش با حضور اکبر رحمتی، کاظم هژیرآزاد، مهدی فقیه، سوسن مقصودلو و با هنرمندان رضا توکلی، حسن، ایح. اسدی، محمدصادق ملک و بهار نوحیان گروه بازیگران گمنام را تشکیل می دهند.

مجید واشقانی در نقش مسعود که از خانواده ای نسبتا مرفه است قصد دارد با ریانا با بازی نیلوفر پارسا که از خانواده ای فرهیخته و خواهر دوست و همکلاسی مسعود در دانشگاه است ازدواج کند و درامی عاشقانه بین این دو نفر جریان دارد. در بینشان

  کاربران ایرانی پویش علیه اینستاگرام واکنش نشان دادند

دیدگاهتان را بنویسید