«بی نشان» سری جدید شبکه سه است

مرتضی رازک کریمی تهیه کننده سریال «به نشان» از پایان تصویربرداری این سریال خبر داد.

به گزارش رجانیوس به نقل از میزان، مرتضی رزاق کریمی تهیه کننده سریال «به نشان» گفت: این سریال در ژانر درام خانوادگی – اجتماعی برای گروه فیلم و سریال شبکه سه تولید می شود.

تحقیق و نگارش فیلمنامه این سریال از حدود دو سال و نیم پیش آغاز شد و آزیتا ایرایی و مهدی حمزه از نویسندگان مشترک سریال هستند.

این سریال جدیدترین اثر «راما گاویدل» کارگردان نام آشنای سینما و تلویزیون است که از شبکه سه پخش می شود.

مرتضی رزاق کریمی درباره این مجموعه تلویزیونی گفت: تحقیق و پژوهش برای گروه کارگردانی بیشان از اهمیت ویژه ای برخوردار است چرا که می خواستیم داستان بر اساس واقعیت های جامعه امروزی باشد و داستان برای مردم قابل باور و ملموس باشد. “

بیشان مراقبت روزانه جامعه را بر عهده دارد

تهیه کننده «به نشان» افزود: سعی کردیم در این سریال به مراقبت روزمره جامعه بیشتر بپردازیم.

وی با اشاره به تنوع لوکیشن های مختلف سریال به نشان گفت: تصویربرداری این سریال به پایان رسیده و هم اکنون در مرحله صداگذاری و میکس است. برای فیلمبرداری بخشی از سریال به کربلا هم سفر کردیم.

داستان این سریال درباره خبرنگاری است که به دنبال قانون و عدالت خواه است و با توجه به ماهیت حرفه اش به دنبال روشنگری و اطلاع رسانی است و در عرصه مبارزه با فساد به دنبال کشف حقیقت است.

نقش این روزنامه نگار باسابقه را پرویز فلاحی پور معروف به شهاب ایفا می کند که سعی می کند کار خود را صادقانه انجام دهد و به اصول و تعهد خود به عنوان یک فعال رسانه ای وفادار بماند.

  آموزش وردپرس در پاسخ به وردپرس با سبکی جدید

راما گاویدل کارگردان این سریال با اشاره به ژانر درام خانوادگی این مجموعه تلویزیونی گفت: بیشان گروه فیلمنامه نویس خوبی دارد و فیلمنامه قوی دارد و داستان جذابی دارد که می تواند به خوبی با مخاطب ارتباط برقرار کند.

تمام تلاش ما این بود که فضایی را فراهم کنیم که همکاران بتوانند بهترین نقش را در این سریال ایفا کنند.

سعید وزیری مجری این مجموعه تلویزیونی نیز درباره تعداد مکان های «بی نشان» گفت: این سریال 30 قسمتی حدود 78 مکان دارد و تقریباً 52 بازیگر در این سریال به ایفای نقش پرداخته اند.

مریم کاویانی که پس از یکی دو سال دوری از بازیگری بار دیگر در این سریال به ایفای نقش پرداخت، نقش «مینو» همسر «شهاب» خبرنگار «بینشان» را بازی می کند.

نیوشا زیگامی از دیگر بازیگرانی است که در این سریال به ایفای نقش می پردازد. او درباره بازی در سریال بیشان می گوید: بعد از سال ها به تلویزیون برگشتم و دلیل آن فیلمنامه خوب اوست. این نقشی است که با شخصیت هایی که من بازی کرده ام فاصله زیادی دارد و نقش متفاوت زنی است که در زندگی شخصی خود با چالش های زیادی روبه رو می شود و شخصیت شهاب را در میان اتفاقات زندگی اش ملاقات می کند.

مجید واشگانی، نیلوفر پارسا، پرویز فلاحی پور، سعید زارعی، هلن ناگیلو، نیوشا زیگامی، مریم کاویانی، مهدی فقیه، کاظم هجی‌آزاد، اکبر رحمتی، رضا ایرانمنش، تومی دانشبه‌زادی، کاسم زارع، نسن آسان‌آسان نسن‌آسان.

دیدگاهتان را بنویسید