تاج زاده اصلاح طلب است یا برانداز؟

ما معتقدیم که آقای تاج زاده قصد براندازی نداشته است. اعتقاد آنها این است که مشکلاتی در کشور وجود دارد که با اصلاحات می توان این مشکلات و کاستی ها را بهبود بخشید.

به گزارش رجانیوز به نقل از مشرق، روزنامه اعتماد نزدیک به حزب ملی اعتماد اصلاح طلب تیتر بزرگی با تیتر «اصلاح طلب تاجزاده» منتشر کرد و اظهارات تضعیف کننده وکیل مدافع متهم امنیتی را منتشر نکرد.

تقریبا دو هفته پیش مصطفی تاج زاده، فعال سیاسی جناح چپ احضار و با حکم قضایی بازداشت شد. هوشنگ پور بابایی وکیل این مظنون امنیتی به اعتماد گفت که او اصلاح طلب است نه برانداز و فقط می خواهد برخی از عناصر قانون اساسی را تغییر دهد!

در بخشی از این گفتگو آمده است:

ما معتقدیم که آقای تاج زاده قصد براندازی نداشته است. اعتقاد آنها این است که مشکلاتی در کشور وجود دارد که با اصلاحات می توان این مشکلات و کاستی ها را بهبود بخشید. او معتقد است که اگر برخی کاستی ها اصلاح شود، وضعیت کشور بهتر خواهد شد. افکار عمومی ایران نیز مواضع صریح او را درباره اصلاحات در فضای مجازی و رسانه های عمومی دید و شنید. آنها بارها تاکید می کنند که به قانون اساسی اعتقاد دارند و باید بر اساس قانون اساسی کار کنند و قصد تغییر آن را دارند. قصد آنها انقلاب و براندازی نیست و اتفاقاً با افکار براندازانه مخالفت کرده و در بسیاری از موارد از قانون اساسی دفاع کرده اند.

در همان زمان وکیل تاج زاده این ادعای عجیب را مطرح کرد که این مظنون امنیتی قبل از دستگیری وی در تیراندازی های شبانه به صراحت در یکی از شبکه های اجتماعی اعلام کرده بود که می خواهد حکومت را براندازد و جمهوری اسلامی را دوست ندارد. ایران به هر شکلی! زمانی که متهم بدون هیچ فشار خارجی آشکارا مانیفست نرم براندازی را تحت عنوان «اصلاحات ساختاری» و «رفراندم قانون اساسی» ارائه کرد، وکیلش این روزها داغتر از خاکستر شد و به دنبال تبرئه تاج زاده بود.

  اگر این 8 علامت را داشته باشید به زودی پیر خواهید شد!

جنایت سازمان یافته این اصلاح طلب سابق به زودی در دادگاه رسیدگی می شود و آفتاب بر اعمال و رفتار او خواهد تابانید. به نظر می رسد تاج زاده ای که وکیل مدافع متهم در گفتگو با روزنامه اعتماد توصیف کرده، هزاران کیلومتر با تاج زاده ای که مردم می شناسند فاصله داشته باشد!

دیدگاهتان را بنویسید