تبدیل شدن به ملکه – تحریریه رسانه نقد و بررسی

11349 خبر اولیه

به گزارش سرمقاله، رویال خانواده نیوز گزارش داد که شنبه گذشته، زمانی که ملکه الیزابت ورود خود را به دهه هشتم سلطنت خود در جشنواره پلاتینیوم در ساندرینگهام اعلام کرد، مشخص شد که او برای تغییر سلطنتی در آینده نزدیک آماده می شود.

این مراسم به مناسبت پایان هفت دهه سلطنت او و به مناسبت هفتادمین سالگرد تولد پدرش برگزار شد.

پل بورل، پیشخدمت سابق پرنسس دایانا، اکنون در مورد پادشاه 95 ساله ای صحبت کرده است که شوهر 73 ساله خود را در سال 2021 از دست داد. بورل می گوید از اینکه می بیند ملکه در اجتماعات اخیر چقدر ضعیف شده است ناراحت است.

شنبه گذشته، ملکه بیانیه ویژه ای صادر کرد که در آن تمایل خالصانه خود را برای تبدیل شاهزاده چارلز به پادشاهی و کاملیا ملکه بیان کرد.

بورل گفت که بیانیه اخیر ملکه تلخ بود و واضح بود که او برای پایان سلطنت خود آماده می شود. مشخص است که پس از مرگ او چه کسی مسئول بریتانیا خواهد بود.

او می گوید خدمات سلطنتی او به ملکه و پرنسس دایانا اختصاص داشت. او قبلاً 11 سال را با ملکه و 10 سال را با دایانا گذرانده است و شرایط جسمانی الیزابت را کاملاً درک کرده است. او در واقع راه را برای انتقال سلطنت به مرد بعدی هموار می کند.

وی افزود: خیلی ناراحت شدم چون در ساندرینگ ملکه ضعیفی دیدم و به روزهایی که با او بودم فکر کردم و قوی و سالم بود. متوجه شدم که به پایان عمر و سلطنت او نزدیک شده ایم.

  صفحه مورد نظر شما یافت نشد.

به گزارش خانواده سلطنتی، ملکه مدتی است که در حال آماده سازی برنامه انتقال برای روز اجتناب ناپذیر مرگ و جانشینی چارلز است. همانطور که 70 سال پیش، پس از مرگ پدرش انجام شد. این روش به عنوان “عملیات پل لندن” شناخته می شود و به طور مفصل توضیح می دهد که چه زمانی و کجا این لحظه خاص اتفاق می افتد.

پایان /

دیدگاهتان را بنویسید