تبریک و دعای رهبر انقلاب به راوی ژاپنی کتاب «مهاجری از سرزمین خورشید»

به گزارش رجانیوس، قائم مقام رهبری و نمایندگان دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت الله العظمی خامنه ای امشب (چهارشنبه) با حضور در بیمارستان حاتم الانبیاء تهران از سرکار خانم صبا بابایی (کونیکو) یامامورا عیادت کردند. ، مادر شهید ژاپنی دفاع مقدس. صلوات و دعای رهبر انقلاب را به ایشان ابلاغ کردند.

در این دیدار حجت الاسلام والمسلمین محمد محمدیان، قائم مقام مقام معظم رهبری، با معرفی چفیه به معظم له و بانوی انقلابی و تبریک به حضرت آیت الله خامنه ای، گفت: اسلام و انقلاب را خرج کرده اید، تو نماز خواندند.»

وی همچنین گفت: رهبر معظم انقلاب اخیرا کتاب خاطرات خانم بابایی را مطالعه کرده و با تمجید از این کتاب، رساله ای بر آن نوشته اند و از انتشار این رساله توسط موسسه حفظ و نشر آثار عالی خبر داده اند. آثار رهبر . .

علیرضا مختارپور رئیس سازمان اسناد و کتابخانه های کشور و ایمان عطارزاده معاون هماهنگ کننده دفتر حفظ و نشر آثار رهبر معظم انقلاب معاونت سمینار ارتباطات را همراهی کردند. دفتر مقام معظم رهبری.رهبر.

خانم کونیکو یامامورا در سنین جوانی پس از مطالعه معارف اسلام و ازدواج با یک جوان مومن ایرانی از شینتوئیسم دست برداشت و به اسلام و تشیع گروید و نام صبا بابایی را برای خود برگزید. این بانوی فداکار در دوران پیروزی انقلاب اسلامی و در دوران دفاع مقدس در عرصه دفاع از انقلاب اسلامی حضور داشت و فرزند خود را نیز تقدیم انقلاب اسلامی کرد.

فراز و نشیب های زندگی این مادر شهید در قالب کتابی با عنوان «مهاجری از سرزمین خورشید» نوشته حمید حسام و مسعود امیرهانی توسط انتشارات سوره مهر منتشر شده است.

  کاهش رشد خلق پول در نیمه اول 1401/1401 موتور تورم را شکست!

دیدگاهتان را بنویسید