تبلیغات جعلی با ارزش ترین خودروساز جهان را جریمه کرده است

8191 خبر اولیه

بر اساس سرمقاله به نقل از رویترز، کمیسیون تجارت کره جنوبی تصمیم گرفته است تا تسلا، یکی از بزرگترین خودروسازان آمریکایی را از نظر مسافت جریمه کند.

کمیسیون اعلام کرد تسلا نسبت به باتری خودروهای الکتریکی خود برتر است.

رگولاتور کره جنوبی در گزارشی که به سازنده خودروهای الکتریکی تسلا ارسال کرد، گفت که برخی از مدل‌های این شرکت بسیار کوتاه‌تر از آنچه رهبران تسلا خواسته بودند، هستند و قوانین برچسب‌گذاری و تبلیغات نادرست کره جنوبی باید این شرکت را مجازات کند.

یکی از مقامات کمیسیون به رویترز گفت: ما قصد داریم یک مجمع عمومی برای بررسی تخلفات خودروسازان از قانون و تصمیم گیری در مورد سطح تحریم ها برای فروش این شرکت ها برگزار کنیم.

طبق وب سایت این شرکت، مدل 3 با یک بار شارژ می تواند 528 کیلومتر (328 مایل) را طی کند، اما کمیسیون نظارتی کره جنوبی معتقد است که اگر دما به زیر صفر برسد، برد کمتر خواهد بود.

علاوه بر این، کمیسیون تنظیم مقررات تجارت کره جنوبی قصد دارد باارزش ترین خودروساز جهان را به دلیل عدم پرداخت سپرده به مشتریانی که خرید آنلاین خود را قبل از سفارش خودرو لغو می کنند، جریمه کند.

در کره جنوبی، تسلا مشتریان خود را ملزم می کند هنگام خرید آنلاین خودرو، 100000 وون (84 دلار) پرداخت کنند، اما ظاهراً پس از لغو سفارش، هیچ سپرده ای به حساب مشتریان بازپرداخت نمی شود.

پایان /

  افزایش قیمت نفت در پی حملات یمن به عربستان سعودی

دیدگاهتان را بنویسید