تحریف بی شرمانه تاریخ به سبک یک زن اصلاح طلب

نرمش قهرمانانه با تنش های تحقیرآمیز متفاوت است و این دومی نه تنها جان مردم را به خطر می اندازد، بلکه راه حل مشکلات را نیز می بندد.

سهیلا گلودارزاده، فعال اصلاح طلب و حامی دولت روحانی در گفت وگو با ایلنا، اظهار داشت: دولت سیزدهم امیدوار بود پرونده برجام به پایان برسد، اما امروز شاهدیم که مذاکرات به تعویق افتاده است. «امام خمینی برای بهبود وضعیت کشور، مردم و گسترش صلح در جهان، صلح را پذیرفت و مشکلات را تحمل کرد. امروز مسئولان باید این موضوع را راه حل ببینند و برای صلاح ملت و ملت ها انعطاف داشته باشند.»

به گزارش مشرق، متأسفانه برای تنویر افکار عمومی باید به این نکته اشاره کرد که خانم گلودارزاده تنها در چند لحظه کوتاه سخنان نادرست زیادی را بیان کردند.

اول اینکه معیشت مردم ربطی به تحریم ها و توافقات ندارد و کارشناسان می گویند موضوع تحریم کمتر از میانگین 30 درصدی اقتصاد ایران را تحت تاثیر قرار می دهد. اگرچه این تأثیر بر اقتصاد کلان نیز هست، نه لزوماً بر اقتصاد خرد و معیشت مردم.

ثانیاً انتظار می رفت که خانم یلدارزاده به مردم بگوید که افزایش اخیر قیمت ها به دلیل عدم نظارت بر بازار، گران فروشی، انباشت، نقدینگی سرسام آور و غیره است و هیچ یک از این مقوله ها، حتی اگر بخواهد، نمی تواند مرتبط باشد. تحریم های خارج از کشور

یعنی خانم ژلودرزاده از تجربه برجام در دولت روحانی که حتی یک گلابی گندیده را هم در سبد حامیان برجام قرار نداد، درس نگرفت؟!

  پیام وزیر فرهنگ به چهلمین جشنواره فیلم فجر

در بحث صلح امام راحل یا قطعنامه 598، خانم گلودرزاده از بیان اینکه صلح در شرایط عقلانی است که امنیت، اقتصاد و اقتدار مردم و کشور را تامین می کند، خودداری کرد.

به عبارت دیگر، نرمش قهرمانانه با تنش های تحقیرآمیز تفاوت دارد، تنش های اخیر نه تنها جان مردم را به خطر می اندازد، بلکه راه حل مشکلات را نیز می بندد.

همچنین خانم جلودارزاده از گفتن این موضوع به مردم طفره می رود که امام راحل از ابتدای جنگ به دنبال صلح بر اساس منافع مردم و ایران بوده و این منافع در نهایت با مقاومت مردم در سال 66 محقق شد.

در ميان اين همه حقيقت و در فضايي كه ارتباط مستقيم با ​​مردم از الزامات سياست و دين است. رفتن به مسیری دیگر البته فریب و ریا است.

منبع: جهان نیوز

دیدگاهتان را بنویسید